Přejít na obsah

UPC začíná k digitální kabelovce nabízet videorekordér DVR


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Možná jsou jen lidé na lince trošku dezinformovaní o tom, zda jde objednat nebo ne. Oni to taky někam rvou, odkud si to přebírají další k expedici, atd.

 

Takže je dost možné, že přes internet to mají ošéfované, aby nedošlo k objednání, avšak na telefonické lince nic takového ve stylu "Nelze momentálně objednat" někteří neznají, a tak to pošlou o krok dal, kde to třeba zavrhnou a nic z toho nebude.

 

Variant však může být více, a to právě ta, že byl rychlejší než ti ostatní a nyní už mají další útrum do finálního "znovuotvoření" objednávek.

 

Nicméně, no, uvidíš sám, přeju ti, aby jsi byl ten štastlivec, který může testovat, ač. za 150,- Kč testing? No, budiž! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusil jsem ho objednat pres klientsky servis nekdy tesne po vanocich a 28.12 mi volala slecna z UPC, ze mi ho privezou na vymenu 4. ledna. Zadnej problem jsem tedy nemel, spis jsem cekal, ze se na me vykaslou. Ted jsem zvedavej jak to budou uctovat, protoze mam doma uz 2 STB a uvidime, jestli si na vymenu vezmou ten co platim a budu misto 100,- babek platit 150,- nebo budu platit oba :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Včera mi připojili DVR. Předtím jsem měl analog. Obraz i zvuk jsou výrazně lepší. Zkoušel jsem i nahrávat a jde to skvěle. Zvuk DD u HBO mi nejde (musím přepnou na CZE).

Chybí ZDF a TV Paprika. Zatím jsem spokojen a uvidíme po delší dpbě jak se nový DVR osvědčí. Podle slov technika jsem v Praze teprve druhý kdo DVR má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka

Zaregistroval jsem se na Moje UPC, chtěl jsem zkusit PVR, překvapilo mě, že objednávkový formulář po mně chce, aby jsem si objednal Supreme, přitom mám v digitálu vše kromě XXX, Cine 1,2 a Filmbox. Máte prosím někdo stejnou zkušenost? P.S. na UPC jsem se zatím nedovolal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkoušel jsem se také zaregistrovat na Moje UPC, protože po mne chtěli zákaznické číslo a to tady nemám, zkusil jsem to rovnou. Po vyplnění osobních údajů mi byl nabídnut jeden z tarifů....Zkusím poslat mail na KC. Spíše by mne zajímaly zkušenosti uživatelů. Z diskuze a z návodu jsem vyčetl, že nebude moci sledovat dva různé kanály na dvou TV. Co mne zarazilo, když jsem si v návodu (str. 13 nahoře), že je nutno propojit oba tunery. Dalo/nedalo by se říci, že když je nepropojím mohu na výstup připojit TV a sledovat jiný kanál než na druhém z dvojice tunerů?

  • -
  • -
  • TV Komplet
  • CA
  • Střední Čechy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moki
Zaregistroval jsem se na Moje UPC, chtěl jsem zkusit PVR, překvapilo mě, že objednávkový formulář po mně chce, aby jsem si objednal Supreme, přitom mám v digitálu vše kromě XXX, Cine 1,2 a Filmbox. Máte prosím někdo stejnou zkušenost? P.S. na UPC jsem se zatím nedovolal.

 

Dopadl jsem stejně - proto že mám STANDARD tak bych musel objednat SUPREME (zřejmě se jedná o další způsob, jak ze zákazníků tahat další peníze). To je asi lepší ukončit smlouvu (pokud je starší 12-ti měsíců) a uzavřít novou (s využitím akční nabídky).

Ale pořád platím víc a víc, kvalita klesá a dalších 150,-Kč měsíčně za obyčejný STB rozšířený pouze o HDD platit nebudu. Vždyť to jejich slavné DVR nahrává pouze na HDD (na DVD nosiče můžete zapomenout). Já mám samostatný DVD rekordér s HDD a jsem spokojený, akorát že při nahrávání se musím čumět na analog, ale to není žádná hrůza.

Naopak začínám přemýšlet o úplném zrušení UPC, ale zatím nemám tu odvahu. "Na manželku se pořád koukat nechci (taky nemám odvahu), sousedky jsou staré škeble a do kina mě nikdo nedostane."

Upraveno uživatelem Moki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
... a nemá ani dnes již standardní výstup pro optický kabel

 

Docela by mě zajímalo, v čem je podle tebe onen S/PDIF optický výstup, který tenhle dvoutunerový STB Handan CV-6000 DVR má (na rozdíl od základního jednoduchého modelu), nestandardní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Moki

Co se týká připojení druhé TV a sledování jiného kanálu než na druhém z dvojice tunerů, se domnívám že to půjde. V manuálu je totiž napsáno "Signálová smyčka slouží ke kabelovému propojení s rozhraním CABLE IN druhého tuneru (TUNER 2) zařízení a dalšího přijímače (TV nebo videa)". Ale technici UPC to nedoporučí - naopak, pokud to tak zapojíte, tak tím budou omlouvat už tak mizernou kvalitu (stejně jako zapojení STB, DVD rekordéru a TV za sebou). Takže nezbývá než čekat až to nějaký dobrovolník vyzkouší a poradí ostatním.

 

Taky není jisté, zda se jedná o dva nezávislé tunery - v návodu je uvedeno "Twin Tuner DVR (dvojitý tuner)", což může a nemusí něco znamenat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...