Přejít na obsah

UPC začíná k digitální kabelovce nabízet videorekordér DVR


tomus

Doporučené příspěvky

ALE POZOR !

 

podle mne je tu velka fama ze je to jen pro vybrane zakazniky , UPC na svem webu tento STB nabizi kazdemu . : https://www.upc.cz/televize/digitalni_televize/ , uplne dole je nabidka digi. videorekorder za 150 kc . Tak by me zajimalo jak vznikla ta fame ze je to jen pro nekoho ...

 

Druha vec : UPC je sice drahe , ale zase dava STB za smesnou 1 kc , jine kabelovky ho davaji od 1999.- a pod . Jediny fakt je ten ze za plnou nabidku 1099.- je fakt moc !! ja mam Standart + HBO + druhy STB a caluju mesicne 1000kc to je fakt jako naloz ! dat 12 000 rocne za kabelovku .... :-( , zajimave je take to ze za druhy obycejny STB v domacnosti chteji 200kc a za video rec. STB chtej mesicne 150.- to je taky ulet . trochu nepomer , ne ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jeste jedna velka vec me tu u UPC fak schazi ! ze jejich STB neumi trochu vic multimedialnich veci , v tomto smeru je IPTV uplne nekde jinde , videli jste treba nekdy slovenskou IPTV od orange ?? maji online internet , email , videopujcovnu , .... a spoustu veci a vse na tv obrazovce , epg s nahledem poradu .... to je aspon TV , za to uz neni clovekovi lito zaplatit ! u UPC mate jen Digital v silene kvalite , posraty STB ktery se furt sekaj ... , vypada to jak kdybi to bylo na urovni roku 2000 , vse je u UPC zastaraly ..... , ale pokud IPTV od O2 zacne nabizet vice programu UPC muze jit do pi**

 

ps: je to muj nazor, nikomu ho nenutim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Do konce roku sice chtějí za pronájem druhého základního STB 200,-- Kč, ale od nového roku to bude stát 90,-- Kč.

 

A taky by mě docela zajímalo, jestli, když si objednám DVR za 150,-- Kč měsíčně, zda-li mi zůstane i ten základní STB a ten DVR budu mít jako druhý přijímač?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Do konce roku sice chtějí za pronájem druhého základního STB 200,-- Kč, ale od nového roku to bude stát 90,-- Kč.

 

A taky by mě docela zajímalo, jestli, když si objednám DVR za 150,-- Kč měsíčně, zda-li mi zůstane i ten základní STB a ten DVR budu mít jako druhý přijímač?

 

 

Ahoj , tak to jsem potesen , kde jsi k teto informaci dospela ?? je to nekde napsano ? A taky me zajima co se stane s tim starym STB , se vsadim ze s ho vezmou protoze pokud se nemylim je jen pujceny ! , a podle mne ho zase daji dal do obehu ... , nemas nahodou neake info o tom jeslli pribidou behen nasledujiciho treba pul roku neake nove kanaly do kabelovky ? to by me taky hodne zajimalo ? hlavne bych chtel do digi TV DEKO , nemam ho tu v Brne ani v analogu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jm252485
Do konce roku sice chtějí za pronájem druhého základního STB 200,-- Kč, ale od nového roku to bude stát 90,-- Kč.

 

A taky by mě docela zajímalo, jestli, když si objednám DVR za 150,-- Kč měsíčně, zda-li mi zůstane i ten základní STB a ten DVR budu mít jako druhý přijímač?

 

Tak jsem zkusil následující: Na internetu jsem se pokusil o objednávku Handan CV-6000 DVR. Ukázalo se to jako komplikované, protože mi to stále nutilo objednat i něco dalšího (nějakou službu), ale já už jednu mám, že, tak proč další? Takže jsem přes kontaktní formulář napsal o co jde, a 29. 12. mne kontakotoval nějaký pán z UPC s tím, že 2. 1. odpoledne mi přijdou STB vyměnit za DVR. Pokud bych chtěl oba, museli by předělat zásuvku na průchozí (přístroje asi nejdou zapojit "vedle sebe" přes rozbočovač) za 500,- a mohl bych si nechat oba. Vzhledem k tomu, že DVR má 2 tunery (jedno na nahrávání, druhé na koukání), tak mi původní STB chybět nebude a s díky jsem tuto nabídku nevyužil. Jednání bylo velmi slušné, vstřícné a korektní. Nemám pocit, že by to bylo "pro vyvolené", patrně bude otázka, co bude, když se nějak masivně zvedne zájem.

Cena 150,- není tak špatná - berte v úvahu, že podobný přístroj stojí od 4000 Kč výše s tím, že si dodáte vlastní HD, s HD tak od 6000 Kč (a někdy i podstatně - TechniSat DigiCorder K2 160 GB stojí okolo 12000 Kč, - je pravda že Technisat je Mercedes, ale funkce má stejné). Ceny se přitom v tomto segmentu docela drží, takže než tu sumu "splatím" po 150 Kč, to ve Vltavě uteče vody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Do konce roku sice chtějí za pronájem druhého základního STB 200,-- Kč, ale od nového roku to bude stát 90,-- Kč.

 

90 Kč už je slušnější cena (ikdyž i tak se STB po roce až roce půl zaplatí), spíš by mě zajímalo, jestli bude možná (a za kolik) kombinace DVR + obyčejný STB.

 

Pokud bych chtěl oba, museli by předělat zásuvku na průchozí (přístroje asi nejdou zapojit "vedle sebe" přes rozbočovač) za 500,- a mohl bych si nechat oba.

 

Pokud to jde zapojit přes druhou zásuvku, tak to musí jít i přes rozbočovač. Jinak nechápu, kde by mohl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
podle mne je tu velka fama ze je to jen pro vybrane zakazniky , UPC na svem webu tento STB nabizi kazdemu . : https://www.upc.cz/televize/digitalni_televize/ , uplne dole je nabidka digi. videorekorder za 150 kc . Tak by me zajimalo jak vznikla ta fame ze je to jen pro nekoho ...

 

To není fáma, ale fakt. Samo UPC napsalo v tiskové zprávě toto: Chceme tuto službu představit širší veřejnosti ještě během vánočních svátků a společně s vybranými zákazníky a experty otestovat její atraktivní funkce. V prvních lednových dnech pak testovací provoz DVR vyhodnotíme, a službu finálně nastavíme tak, aby co nejvíce odpovídala potřebám zákazníků naší digitální kabelové televize. Bude-li všechno v pořádku, uděláme vše pro to, aby řádný komerční start proběhl na přelomu ledna a února.

Je sice pravda, že na stránkách UPC je možnost si digitální videorekordér objednat, nicméně když se o to pokusím (mám nabídku Supreme), tak mi to ve finále napíše, že se omlouvají, ale nabídka není dosud dostupná. Takže opravdu zatím jen pro vybrané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...