Přejít na obsah

Prosím pomoc,v Kr. Poli mi nejede net


Návštěvník halali

Doporučené příspěvky

Návštěvník halali

Ahoj,od včerejška mi nejede internet, na modemu pouze svítí kontrolka power a kontrolka Recive stále bliká,jinak nesvítí žádná,ještě se rozsvítí ta oranžová při zapnutí PC Activity. Je to Brno Kr. Pole, je to nějaký plošný výpadek nebo je chyba v mém modemu? Na infolinku se nedá dovolat,tak nevím co mám dělat :cry: Za případné odpovědi děkuji předem,jsem v int. kavárně,a doma mi net nejede :cry: ahojky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

Koukám že net blbne všude... tady u nás od pátku každej den tak dvě tři hoďky nejde:( By UPC mohlo vydat nějaké prohlášení.Neříkejte mi že to dělá ukradenej kabel. Mám tarif light a jedu maximálně 80kB\s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Mam ten samy problem, na modemu mi sviti oranzova dioda PC activity, nahore zelena POWER a pod ni zelene pravidelne blika RECEIVE. Problem je v tom, ze me uz to trva od PONDELI!!! tozn. net mi nejede skoro tyden...ze zacatku jsem volal na infolinku, ten jejich trend cekaci lhuty pul hodiny zmenili rovnou tak, ze reknou ze operatori jsou zaneprazdneni a at zavolam pozdeji a hovor je ukoncen, to uz je vrchol...volal jsem tak 15-20x. Tak pisu nekdy ve stredu skrz formular na upc zpravu ze mi nejde net. 24h po odeslani zadna reakce, pisu znovu ze uz me fakt serou, v patek mi vola nejaky kolik, ze pry to musi opravit technik, a ze jsou desne vytizeni, a ze v utery (pozitri) se se mnou technik domluvi, kdy to prijde vosefovat...Je to normalni? Neni tohle uz na reklamaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...