November 28, 200718 yr Ahoj,od včerejška mi nejede internet, na modemu pouze svítí kontrolka power a kontrolka Recive stále bliká,jinak nesvítí žádná,ještě se rozsvítí ta oranžová při zapnutí PC Activity. Je to Brno Kr. Pole, je to nějaký plošný výpadek nebo je chyba v mém modemu? Na infolinku se nedá dovolat,tak nevím co mám dělat Za případné odpovědi děkuji předem,jsem v int. kavárně,a doma mi net nejede ahojky
November 28, 200718 yr Jo, taktéž potvrzuji výpadek v Brně Kr.Poli, ale jelikož jsem spal, tak mně to ani tak nevadilo. Výpadek trval zhruba od půlnoci do 8 hodin do rána...
November 28, 200718 yr nefunkcni internet, v dobe od 23:00 do 10:00. brno zabovresky. nebudu radsi komentovat, nebo se zase rozcilim .
November 28, 200718 yr Koukám že net blbne všude... tady u nás od pátku každej den tak dvě tři hoďky nejde:( By UPC mohlo vydat nějaké prohlášení.Neříkejte mi že to dělá ukradenej kabel. Mám tarif light a jedu maximálně 80kB\s
November 28, 200718 yr Tak je to už OK,rychlost také dobrá,byl to jen výpadek. Stalo se mi to na takovou dobu poprvé a navíc přes noc,tak se zas tak moc nezlobím
November 28, 200718 yr nejelo vůbec nic,ani TV. 500 Mb/s 4 GB Komfort Základní STB Vodafone + CA Brno-Líšeň
December 16, 200718 yr Mam ten samy problem, na modemu mi sviti oranzova dioda PC activity, nahore zelena POWER a pod ni zelene pravidelne blika RECEIVE. Problem je v tom, ze me uz to trva od PONDELI!!! tozn. net mi nejede skoro tyden...ze zacatku jsem volal na infolinku, ten jejich trend cekaci lhuty pul hodiny zmenili rovnou tak, ze reknou ze operatori jsou zaneprazdneni a at zavolam pozdeji a hovor je ukoncen, to uz je vrchol...volal jsem tak 15-20x. Tak pisu nekdy ve stredu skrz formular na upc zpravu ze mi nejde net. 24h po odeslani zadna reakce, pisu znovu ze uz me fakt serou, v patek mi vola nejaky kolik, ze pry to musi opravit technik, a ze jsou desne vytizeni, a ze v utery (pozitri) se se mnou technik domluvi, kdy to prijde vosefovat...Je to normalni? Neni tohle uz na reklamaci?
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.