Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Prosím pomoc,v Kr. Poli mi nejede net

Featured Replies

Ahoj,od včerejška mi nejede internet, na modemu pouze svítí kontrolka power a kontrolka Recive stále bliká,jinak nesvítí žádná,ještě se rozsvítí ta oranžová při zapnutí PC Activity. Je to Brno Kr. Pole, je to nějaký plošný výpadek nebo je chyba v mém modemu? Na infolinku se nedá dovolat,tak nevím co mám dělat :cry: Za případné odpovědi děkuji předem,jsem v int. kavárně,a doma mi net nejede :cry: ahojky

Jo, taktéž potvrzuji výpadek v Brně Kr.Poli, ale jelikož jsem spal, tak mně to ani tak nevadilo. Výpadek trval zhruba od půlnoci do 8 hodin do rána...

nefunkcni internet, v dobe od 23:00 do 10:00. brno zabovresky. nebudu radsi komentovat, nebo se zase rozcilim :evil:.

Koukám že net blbne všude... tady u nás od pátku každej den tak dvě tři hoďky nejde:( By UPC mohlo vydat nějaké prohlášení.Neříkejte mi že to dělá ukradenej kabel. Mám tarif light a jedu maximálně 80kB\s

Tak je to už OK,rychlost také dobrá,byl to jen výpadek. Stalo se mi to na takovou dobu poprvé a navíc přes noc,tak se zas tak moc nezlobím :)

nejelo vůbec nic,ani TV.

  • 500 Mb/s
  • 4 GB
  • Komfort
  • Základní STB Vodafone + CA
  • Brno-Líšeň
  • 3 weeks later...

Mam ten samy problem, na modemu mi sviti oranzova dioda PC activity, nahore zelena POWER a pod ni zelene pravidelne blika RECEIVE. Problem je v tom, ze me uz to trva od PONDELI!!! tozn. net mi nejede skoro tyden...ze zacatku jsem volal na infolinku, ten jejich trend cekaci lhuty pul hodiny zmenili rovnou tak, ze reknou ze operatori jsou zaneprazdneni a at zavolam pozdeji a hovor je ukoncen, to uz je vrchol...volal jsem tak 15-20x. Tak pisu nekdy ve stredu skrz formular na upc zpravu ze mi nejde net. 24h po odeslani zadna reakce, pisu znovu ze uz me fakt serou, v patek mi vola nejaky kolik, ze pry to musi opravit technik, a ze jsou desne vytizeni, a ze v utery (pozitri) se se mnou technik domluvi, kdy to prijde vosefovat...Je to normalni? Neni tohle uz na reklamaci?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.