Přejít na obsah

Převod smlouvy


Návštěvník cibtom

Doporučené příspěvky

Návštěvník cibtom

Nemáte někdo zkušenost s převodem smlouvy na nového uživatele?

 

Situace: Stěhuju se do bytu, ve kterém je přípojka od UPC na internet (Easy), je tam i modem a bývalý majitel službu neodhlásil a stále za ni platí. Plánuje, že smlouvu převede na mě (jak nám poradili u UPC) a nevíme, jestli to stačí elektronicky nebo to musí být poštou nebo faxem. Pak také co všechno musí být v žádosti napsané (neexistuje nejaky vzor??). Jak dlouho by to cele mohlo trvat?

 

Jestli s tím někdo máte zkušenosti a nebo víte jak přesně postupovat. Dík

 

A ještě něco: určitě to bude chvíli trvat, takže šlo by aby jsem přeregistroval MAC adresu na svuj počítač a normálně využíval net i když ještě není přepsaný na mě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cibtom

ted z brna. ale novou smlouvu mi nedaji, protoze na dane adrese maji aktivniho uzivatele, to aspon trvrdili na infolince. doporucili mi prevod. jinak by se to muselo odhlasit a pak bych musel podat novou zadost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník marenkajng

Taky se přidám.. stěhuju se a nový nájemník souhlasí s převodem. UPC mi poslalo formulář na převod, ten jsem vyplnila a zbytek má vyplnit nový nájemník, ale to znamená že bych mu musela dát vyplněnou smlouvu ode mne aby tam dopsal své údaje. je to pro mne cizí člověk, přeci někomu nedám podpis, číslo občanky, rodné číslo.. co s tím děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb změnil název na Převod smlouvy
Návštěvník Retiree

Nic ve zlém sodekcz, ale nemyslím si, že tazatele cibtom bude tvá odpověď po téměř 13 (třinácti) letech zajímat 😊 Ostatně ani Obchodní podmínky zaniklého Karnevalu zjevně neplatí (Mařenko jnh)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také by mě zajímalo jak je to s tím převodem. Když jsem o něj žádal na infolince, tak mi zaslali formulář s žádostí o ukončení smlouvy nikoliv o převod. Jde mi o to, abych měl stejné služby za stejnou cenu a podmínek, akorát na jiné jméno. Jak v tomto případě tedy správně postupovat?

  • -
  • -
  • -
  • CA
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...