Přejít na obsah

UPC postupně zruší u analogové kabelovky nabídku Klasik


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník sniff

každopádně dnem, kdy skončí analogově přenášet signál, skončím já smlouvu s UPC... to si pak můžu rovnou koupit stb a chytat základní programy - a UPC holt utře... na to ho nepotřebuju :wink: A rozhodně nemám chuť UPC platit zaq každou TV v domácnosti - není proč a přistoupí na to leda debil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravděpodobně udělám totéž - jsou příliš nenažraní. Navíc UPC mě neskutečným způsobem pije krev - od 5. 9. 07 se z nich snažím dostat aktuální přehled vysílacích frekvencí TV v našem rozvodu (to, co bývalo běžně dostupné na stránkách Karnevalu), zatím jsem od nich dostal 3 maily, ovšem požadovaná informace nebyla ani jednou správně... Nechápu, proč je nutné o tuhle základní informaci žádat mailem a přidělávat práci jak sobě, tak operátorům :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kleff
každopádně dnem, kdy skončí analogově přenášet signál, skončím já smlouvu s UPC...

taky to tak udělám, kabelovku mám beztak jedině kvůli analogu

už se tešim jak ušetřim měsíčně pětikilo 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Docela mě bavíte.:-) Já ani navím, co udělám za týden a vy už víte, co uděláte za pět let (nejdříve). :-) Já bych se siláckými řečmi počkal, za pět let, se toho může hodně změnit. Třeba už nebude žádné UPC, stejně, jako teď už není Karneval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
Návštěvník Breorn
každopádně dnem, kdy skončí analogově přenášet signál, skončím já smlouvu s UPC...

taky to tak udělám, kabelovku mám beztak jedině kvůli analogu

už se tešim jak ušetřim měsíčně pětikilo 8)

 

Jenže v tý době už bude mít kompatibilní tuner DVB-C každá TV vestavěná. Mimochodem, taky si nadával, když se přešlo ze SECAMu na PAL? Bylo to během roka a všude. Je to to samý. Pravda, obraz šel. Aspoň černobíle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...