Přejít na obsah

Rychlost u uploadu


Návštěvník miki

Doporučené příspěvky

Zkuste tenhle opravdu presny testik v command line - mam od technika UPC

----------------------------------------------------------------------

upstream:

iperf -c 81.27.192.54 -i1 -t30 -u -b3M

 

ja mam:

"[ 3] Server Report:

[ 3] 0.0-32.2 sec 2.01 MBytes 523 Kbits/sec 4.291 ms 6224/ 7655 (81%)"

----------------------------------------------------------------------

 

upstream+downstream:

iperf -c 81.27.192.54 -i1 -t30 -u -b20M -r

me to nejak nefunguje tak nevim cim to je:

[ 4] Sent 5104 datagrams

[ 4] WARNING: did not receive ack of last datagram after 10 tries.

 

----------------------------------------------------------------------

podminkou je samozrejme program iperf ve vasem pc a vypnuty firewall !!!!!

 

 

Kolik mate Vy??

:wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník piposek

[1876] 0.0-30.7 sec 3.93 MBytes 1.07 Mbits/sec 7.107 ms 48093/50893 (94%)

 

UPC Profesional 20Mbps/1,5Mbps...1693 Kč/měsíčně

 

docela solidní podvod, prodávat čtyřmego jako dvacetimego... (tak to totiž jede pořád)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jirka-47

rychlostjw4.png

 

To je z Neratovic. Poslední měsíc mám upload od 20kbit/s do 80kbit/s a ping od 150-3000ms. Dneska se teda ukázali, je vidět, že se jim to o trochu zlepšilo, takhle rychlý ms jsem hodně dlouho neviděl. Nejméně měsíc.

 

Jinak mám mít upload 256kbit/s (mám tak maximálně polovinu, víc jsem tam nikdy neviděl). A download mám mít 4000kbit/s. Ten bývá těch 3000-4000kbit/s - takže download je v pořádku.

 

Horší je to s těma pingama. Ty jsou kolísavý. Pokud jdou přes 300ms, pak se někdy nenačítají kompletní stránky. Musím načtení třeba několikrát zopakovat tlačítkem F5 než se načte aspoň 90% stránky, aby byla čitelná.

 

Jinak uvažuju přechodu na jinýho poskytovatele. Nejsem žádný stahovač. Většinou si jen prohlížím stránky, nebo něco objednám přes internet, na to mi stačí pouze to nejlevnější a nejomezenější připojení. Což UPC v žádném případě není schopné zajistit. Pro UPC je obrovský problém jenom aby se načetla úvodní stránka živě. Pořád čekám a doufám, že se to zlepší a zatím nic. Ptal jsem se i souseda, ten to má obdobné - prostě připojení příšerné, zlatý Karneval. Za dob Karnevalu jsem měl pingy 8 až 12ms, stránky se načítaly okamžitě, nemusel jsem čekat jako dnes minutu než se něco vůbec začne dít.

 

Podle mě do Neratovic z Prahy je nějaká hodně slabá tkanička, která není schopná zajistit konektivitu, na kterou byly zvyklí uživatelé z dob Karnevalu. A nebo UPC to záměrně omezuje, aby měli třeba více pražáci, nebo neinvestuje do techniky, jako to dělal Karneval.

 

Prostě je vidět ten kontrast: zlatej dobrej Karneval a úplný břídilové UPC, kteří vůbec nic neumí.

Pochybuju, že UPC někdy dosáhne toho, že bych měl pingy 8ms, nebo že by někdy splnil co slíbil, jako to dělal Karneval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...