Přejít na obsah

Rychlost u uploadu


Návštěvník miki

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

K uploadu, to je na samotnou kapitolu. S klesajícími přenosovými rychlostmi v dopředném i zpětném smeru není někdy lehké soužít, ale nějaké stížnosti na stranu UPC v tomto směru moc nepomohou, protože se jedná opravdu o globální problém a jsou si toho vědomi, avšak vyřešit takovouto situaci je v poslední době pro UPC nadlidský výkon. Snad příště. Jistý "monopol" tomu přidává na kráse :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Jj souhlasim, tez mam aktivovanou sluzbu UPC Upload Booster, a musim konstatovat, ze pokazde kdyz se tam snazim si postezovat, proc mi upload nejede 240kB/sec, ktery jednu dobu takto chodil, tak mi reknou, ze tuto sluzbu u mne vidi aktivovanou, ze bude zrejme chyba na me strane, ze namerili pres 200kB/sec na jejich centrale ke mne.

 

No jenze realita je 1mbit ... 130kB/sec a pouze u FTP to ma tendenci chodit tak 147kB/sec, jinak ani rana...

 

Premyslim o zruseni teto sluzby, preci jim nebudu rvat do chrtanu 1200,-/rok...

 

A jeste dodam, ze dost pocituji, ze jejich sit dostava zabrat, protoze drive kdyz jsem mel upload max vytizen,tak se mi nestavalo, ze bych mel spatnou latenci na browseni sajt, a rychlost downloadu byla brzdena...

 

Inu, snad s tim mile UPC neco zacne delat, ale ted vidim, ze hlavni fopa je ohledne spusteni HD vysilani...takze asi nic ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Tak jsem nainstaloval novy router ASUS WL-500gP a vse slo bez problemu, jen jsem si myslel, ze treba rychlost uploadu bude uz opravdu tech 2mbit, hmm ani prdlajs, dival jsem se do Spravy Uctu na https://registrace.upc.cz/

a zde mam uvedeno:

 

Placená služba: classic booster

 

Takze, z infolinky mi nekecali, ze to tam mam aktivovane, ale bylo mi receno, ze oni nameri 2,2mbit, ale kde nic tu nic, kde sakris muze byt chybka, zkousel jsem vse mozne i nemozne, ale proste jak kdyby se tomu pres 1mbit nechtelo...

 

Pritom uz to tak kdysi chvili jelo, nevite cim to je?

 

Nebo je to tim, ze jsou tam neschopni lide a resi pouze to, ze tam vidi aktivovanou sluzbu tak si vymysli, ze to mam aktivovane a pak to hodi na zakaznika, ze chyba je na me strane... nebudu platit neco co mi nefunguje...

 

Uz to resim pers 2 mesice a uz me to prestava bavit... :(

 

Pritom hodnoty modemu jsou v normalu, aspon dle navodu/vysvetleni od Tomuse... divne, hmm?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Si to klidne zase odhlas ... zkouset muzes co chces, ale nikdy z toho vic jak 1.3Mbitu nedostanes (na puvodni Karnevali site).

Mno jenze na puvodni Karnevali siti to 2 tydny opravdu jelo 240kB/sec bez problemu, takze si myslim, ze zrada je jinde, dle me to neutahne sit, tak to zrusili, ale penize inkasuji nadale ;)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Síť to z části opravdu neutáhne a těch dosažených 240kb/s je číslo, které ti určitě značně kolásalo a pokud ne, tak by se tak dřív nebo později stalo. Přečti si něco o technologii využívané v kabelové síti a hned pochopíš, kde je průser!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Síť to z části opravdu neutáhne a těch dosažených 240kb/s je číslo, které ti určitě značně kolásalo a pokud ne, tak by se tak dřív nebo později stalo. Přečti si něco o technologii využívané v kabelové síti a hned pochopíš, kde je průser!

Praveze, mi to tak jelo dobre, ale je pravda, ze v lokalite Cernovice tolik lidi co melo karneval/UPC nebylo, ale ted tu pribyvaji a zrejme ta sit to opravdu nedava, no tu sluzbu asi odhlasim, protoze to nema cenu jim davat dalsich 99,- navic za neco, co stejne tak nejede...

 

Dalo by se na to zalovat pomoci nejake petice nejaky vyssi organ, ktery by je potrestal za to, ze nabizi neco, co nemohou technicky utahnout, na co jim jejich sit nestaci?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...