Přejít na obsah

Rychlost u uploadu


Návštěvník miki

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...
Návštěvník Tukancheez

Mel tu nekdo aktivovany 2xupload u classica ci vyse? Ja jsem mel 2mbit upload a najednou uz zase jede pouze 1mbit, nehodlam tam pokazde volat, ze tu sluzbu chci na stalo...

 

Ci doslo k nejake zmene co se tyce uprav ceniku, ze bych nezaznamenal nejake zmeny u rychlosti ci dvojnasobneho uploadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mam take aktivovany (a take porad platim +99,-/mes) 2x upload a uz mesic mi jede jen napolovic. Po upozorneni UPC, mi bylo zdeleno, ze mam stale zapnuty 2x up. Co mam s tim delat, poradite? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Mam take aktivovany (a take porad platim +99,-/mes) 2x upload a uz mesic mi jede jen napolovic. Po upozorneni UPC, mi bylo zdeleno, ze mam stale zapnuty 2x up. Co mam s tim delat, poradite? Diky

U jake sluzby?

 

Mno me vcera sdelil technik, ze rychlst u upstreamu byla namerena z jeho strany 2,2mbit.. jenze u me to vypada stale jako by tam nekde neco brzdilo...

 

zacinam premyslet o novem routeru protoze dnes mi reba jede jedno PC a dalsi dve ani tuk, pritom zvlastni na tom chvili bylo to, ze torrenty normalne ode me lidi stahovali... ale stranky nejely...

 

Nejake doporuceni na router? jdu omrknout sekci HW :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Mam take Classic a routr nevim ani jak vypada, tak tim to nebude :( . Technik sledoval jak na jejich ftp kopiruji kalibrovany vzorek (melo to trvat 30 s) a trva to 75 s. Konstatoval, ze to opravdu jede pomalu. Jeste jsem zkousel pujcene PC a jede to stejne pomalu, takze za to nemuze muj system. Elektrikar mi dnes promeril kabel az k pate domu, vse v poradku. Jsem fakt zvedavy, co s tim dal bude! V centru Brna neni zadna konkurence a poskytovatele nemohu zmenit :evil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Me to jede prumerne 120 kbps a platim si extrem.Trva to uz asi tyden a celej prosinec me upload buster jde take pouze na polovinu,ale platit musim za navysenej. Technik na lince rekne ted jsem to meril jde to k Vam v pohode a tim reklamace konci vic je nezajima.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Me to jede prumerne 120 kbps a platim si extrem.Trva to uz asi tyden a celej prosinec me upload buster jde take pouze na polovinu,ale platit musim za navysenej. Technik na lince rekne ted jsem to meril jde to k Vam v pohode a tim reklamace konci vic je nezajima.

Jj presne, mi taky napisou ze mi bylo namereno z jejich strany 2,2 mbit a tod vse...

 

pritom zvlastni je, ze mi to kdysi uz jelo 2,2mbit...premyslim, ze budu muset odzkouset router, ale tomu moc neverim, ze je to routerem, kdyz to na nem jiz jednu dobu jelo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

koukám, že poptávka po vyšším uploadu začíná hojně růst .... škoda jen, že nelze aktivovat 4x booster :D ... místo 256kbps mít megabit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak me se podarilo dostat technika az primo do bytu. Vse promeril, pro jistotu vymenil modem, ale rychlost up je porad polovicni. Zaslano k reseni do Prahy. To se nacekam :) . Hlavne, ze platim uz druhy mesic za neco, co nefunguje :evil: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

dvojnásobný upload jsem zrušil, je sice pěkné že v síti UPC je skutečně dvojnásobný, ale rychlost ven je skoro stejná jako bez dvojnásobného uploadu. Jinak jsem zvědavý jestli si naúčtují těch 350,- Kč za "snížení" služby :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...