Přejít na obsah

Pomaly internet, jen okolo 300kbps


Návštěvník

Doporučené příspěvky

:evil: Naprosto stejné problémy - mám to připojené týden a jsou neustálé potíže. Dnes je první den, co mi to fungovalo normálně. Dokonce jde odesílat i pošta. Předtím, když to vůbec nějak šlo (nikdy ne celý den), tak rychlost byla podivná a nešla mi poslat pošta z jiného účtu, než Karnevalu a většinou nic nešlo ani stáhnout!

Co se týče instalace, tak maník, co to instaloval zjevně neměl čas, věnoval se tomu cca 15 minut, když vše nenaběhlo poprvé, tak prohlásil, že mám vadný počítač a šel od toho. Měl jsem dojem, že ho někdo akorát naučil nastavit IP adresu a tím jeho znalosti končily. Lidově řečeno "Čuměl na to, jak tele na nové vrata" a zjevně nevěděl co s tím. S pomocí technika Karnevalu se po telefonu nakonec zjistilo, že vada byla v modemu.

Mám takový dojem, že v Ostravě ne za vše může Karneval, ale nejspíš neschopnost smluvní firmy, která je tady zastupuje a dělá servis. Měli by ji vyměnit! Přístup pracovníků Karnevalu i technické pomoci po telefonu byl podstatně jiný (zatím je musím pochválit), než ostravského servisu. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zda se ze problem s rychlosti se opet tykal jen neverejnych IP, protoze ani ja jsem na verejne IP zadny problemy nezaznamenal.

 

Spis je to region od regionu.Kamos tady v Plzni ma taky Karneval s neverejnou IPinou a jede mu to stejne jako me co mam verejnou IP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha ja mam ted 64kbit a je to fakt peklo. Pingy sice jedou jako normalne, ale http stranky maji uplne prisernou prioritu takze to je jako GRPS - horsi jak dialup 33kbit s tim ze bez venkovni proxy je to nepouzitelne. Aneb opet silne uvazuju ze utecu zpatky na ADSL jak se tam situace o neco vylepsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...