Přejít na obsah

Pomaly internet, jen okolo 300kbps


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Jsem z Ostravy a uz asi treti den tady ma karneval nejake problemy, z pocatku byli jen male vypadky, predevcirem pak nekolika hodinovy vypadek, a ted rychlost jen 300kbps. :x

Jak jste na tom Vy ostatni ostravsti i mimo ostravsti zakaznici?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem z Ostravy a uz asi treti den tady ma karneval nejake problemy, z pocatku byli jen male vypadky, predevcirem pak nekolika hodinovy vypadek, a ted rychlost jen 300kbps. :x

Jak jste na tom Vy ostatni ostravsti i mimo ostravsti zakaznici?

 

Zdravim

Jsem z Fifejd a jsem na tom uplne stejne :-(( nikdy zadne problemy ale ted se jim to nejak sere...predevcirem nesel net vubec (vecer)..snad to bude brzy v pohode...

Bananas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ted sem se zdesenim zjistil ze mi net bezi na podelanejch 50 - 150 kbps.... Uz zacinam bejt docela nasranej protze uz vcera od 22:00 do rana nesel net vubec. Zacina se jim to pekne jebat a ja zacinam bejt pekne nasranej.... :x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Cheb: Já stahuju na obvyklých 120 - 130 kB/s, ale web se nějak plouží (neveřená IP).

 

Mimochodem, předevčírem v noci jsem nemohl stahovat ze zahraničních webů (žeby problém s konektivitou do zahraničí?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Brno rychlost taky kolem 300-350 kbps, ale odezvy v pohodě, 9-13ms. Kazdopadně děla mi to už od rana a dneska sem si naměřil i rychlost 9mb/s takže nějak to Karnevalu blbne =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...