Přejít na obsah

opět problém


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník PcBuh

Tak jsem dal kabel , šlo to jeden den a zase UPC SHIT něco dělal a mam zase h.o.v.n.o , na digi. STB mam 47 stanic a hraje jich tak 10 ( Zaklad + HBO 1 a 2 a 3x ZDF a konec ) ale STV1 STV2 Markiza Promo AXN Discovery Film+ FilmBox Spektrum a další prostě nejdou ( podmíněny přístup Conax – Není přístup ) a když zkouším volat na tu jejich linku tak se h.o.v.n.o stane , čekám 6min. a odpojí mě to a konec a pak se tam už nedovolám , tak tomu se říká služba , tak počkám na do konce týdne a pokud to nepůjde jak má tak UPC nehodlám dále posílat peníze a už vůbec ne 552,- ( dříve to bylo 778,- , nevím proč to šlo dolu kdyžto nikdo nechtěl ) za 10 programů a to heslo na konec

 

 

 

UPC = CZ SHIT SRAČKA KABELOVKA , zlatej karneval , tak jsem se alespoň dovolal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo stejnej problém jsem měl taky. Ráno hned v osm jsem se k nim dovolal asi za 10 minut. Vysvětlil problém. Sice slíbili zavolat, to se nestalo, ale odpoledne vše fungovalo jako před problémem. Jsem z Mostu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaroslav

Mněl jsem ten samý problem 8.9.výpadek šlo jen pár programů napsal jsem na jejich formulář a včera odpoledne vše zase běželo přišla i txtovka na digi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...