Přejít na obsah

opět problém


Návštěvník PcBuh

Doporučené příspěvky

Návštěvník džejar

A navíc jsem si před chvílí všiml, že všechny které nejdou jsou zakódovány (značka $).

Že by to byla už známka přestupu k UPC ? A snaha o "zlepšování" jejich služeb? Na můj e-mail samozřejmě včera nikdo z Karnevalu nereagoval, teda kromě automatické hlášky, že jim došel a že se jím budou zabývat :lol:

A na tom posr...ným UPC pro jistotu fungujou jen od PO-PÁ.

To jsem fakt zvědavej, jak jim to bude dlouho trvat, než mi zase zprovozněj komplet +HBO v digitálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh
ale mě včera taky krom české velké 6 a několika němců nic nešlo. Že by to byl po roce a 3/4 kabel ? Se mi nějak nezdá :D

 

u mě to bylo po více jak roce co to šlo jak má , pak najednou to začalo blbonout a pak to už nešlo vůbec

 

pokud máš možnost zkus lepší kabel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník džejar

Tak já se stále domnívám, že u mě na rozdíl od PCboha to nebude v kabelu, protože mám úroveň i kvalitu signálu na 99-98%. Ale jak jsem již sdělil, ti blbci nevím proč mi to prostě minulý čtvrtek zakódovali (symbol $ u kan8lu) a nazdar.... A zkusit se jim tam dovolat to prostě nejde. To je taky dobrej byznys to jejich telefonický kontaktní centrum. Nejprv tě upozorní na všechno možný, pak ti daj vybrat z několika možností, a když se konečně proklikáš k tý správný, tak prej že všichni operátoři jsou obsazený a zavolej si jindy a sami zavěsej. Žádný že by sis třeba počkal, až ten parchant na KC se vykecá, prostě zkus si to znovu...Co kdyby ses náhodou dovolal a něco chtěl. :evil: Tak mě to naštěstí moc nestálo (něco přes minutu za 46 haléřů) ale kdybych měl volat třeba z mobilu, tak to by mě teda pěkně sr..o.

Upraveno uživatelem džejar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Hmm, mě se to s tím zakódováním taky kdysi stalo. Jeden den jelo všechno, druhý den už jen pouze nezakódované kanály. Nakonec se zjistilo, že byl vadný set-top box. Hlásil totiž, že vůbec nemá Conax. Tak mi jej vyměnili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer

A neměnili Ti náhodou STB?? Mě se tohle stalo před rokem a půl. Začal blbnou STB, sám se samovolně restartoval. Po příjezdu technika, který se ze mě snažil dělat že ničemu nerozumým mi byl STB vyměněn ale karta mi zůstala stejná i když jsem protestoval. Chvíli byl klid, ale vždy když si STB stáhnul aktualizaci mi šly pouze české programi. Přijel technik, který tvrdil že to dělá zapojení scartky :D nakonec po měsíci a půl a denních telefonech( v tu dobu ještě fungovalo KC) mi slavnostně na technické podpoře oznámili že přišly na to že je to tím že nemám spárovaná zařízení :D:D To jsem jim tvrdil hned od začátku :D Karta mi byla vyměněná a od té doby bez problémů. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

To se mi stalo taky a výsledkem bylo, že mi na karnevalu řekli, že jsem si objednal jenom základní nekódovanou nabídku. Hmmm. Bylo to asi tři dny poté, co jsem si měnil nabídku (přiobjednání Cinemaxu). Nějaká lama u telefonu v KC asi zaškrtla něco špatně. Ale chyba byla samozřejmě na mojí straně. No a pak stačilo jenom tam asi čtyřikrát napsat a třikrát zavolat a všechno fungovalo jak mělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...