Přejít na obsah

spatna kvalita pripojeni - Brno


Návštěvník h1x

Doporučené příspěvky

Návštěvník Ex

Pakety: Odeslané = 100, Přijaté = 100, Ztracené = 0 (ztráta 0%),

Přibližná doba do přijetí odezvy v milisekundách:

Minimum = 13ms, Maximum = 65ms, Průměr = 18ms

 

Snad už to pojede dobre.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle programu VisualRoute 2007 Lite Edition http://download.visualware.com/networkmonitoring/index.html je na "aortě" v čechách s ip 213.46.172.17 packet loss 50-70%, prochází přes něj veškerá komunikace (alespoň teda z Brna). Program doporučuji stáhnout i ve free verzi poskytuje dost údajů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Aorta má zase ucpáno, taky jsem si to teď měřil a výsledky jsou tristní. Holt vypadá to, jakoby Aorta měla před infarktem - což ovšem Karneval/UPC neomlouvá, že s tím nic moc nedělají...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dovolal na jejich technickou podporu a nahlasil jsme jimz avadu a ikdyz jsem dotycnemu opakoval asi 10x, ze to neni u me, ze znamy ve vedlejsim vchode ma to same, tak i potom mi objednal na utery technika, aby proveril zasuvku u me. Nechapu naco tam takova techn. podpora je? Volat tam nema smysl, cekal jsem 25 minut ve fronte a pak takova podpora. Pry u nich neni zadny problem. Kazdopadn eNASTESTI za 2 mesice se stehuji a prechazim na 5 Ghz wifi.

 

 

dej pak vedet jak to dopadlo, thx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, Aorta má zase ucpáno, taky jsem si to teď měřil a výsledky jsou tristní. Holt vypadá to, jakoby Aorta měla před infarktem - což ovšem Karneval/UPC neomlouvá, že s tím nic moc nedělají...

Nevim podle ceho usuzujes ze je ucpano, ale je to nesmysl. Podivej se kolik ma napr. kapacitu do NIX.CZ a jak jsou linky vytizene ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už několik dní mi jede internet velmi pomalu s občasnými výpadky. Už mě to pěkně štve. Ve smlouvě se píše, že závada se musí odstranit do 2 pracovních dnů. Mám nárok na částečné vrácení peněz, popř. kam se obrátit? :!:

Upozorňuji, že jsem laik 8)

lokalita: Brno-Černá Pole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Nyah

No než to vydoluješ z nich tak to budou příšťí vánoce ... Já bych tohle vzdal dohadovat se s nima to utratíš víc za poštovní známky nebo za telefon:-( O ztraceném čase ani nemluvě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...