Přejít na obsah

spatna kvalita pripojeni - Brno


Návštěvník h1x

Doporučené příspěvky

Návštěvník h1x

kazdym dnem se zhorsuje kvalita pripojeni od karnevalu. pred ctyrmi roky, byl prumerny ping 10-15ms, packet-loss 0%. zhruba pred rokem, se zacalo vsechno rapidne zhorsovat, prumerny ping stoupnul na 20ms a packet-loss se zacal pohybovat v rozmezi 1-3%. po opakovanych pisemnych i telefonickych zadostech o sjednani napravy, jsem se nedockal navstevy technika (v 80% pripadech ani pisemne odpovedi). postupem casu jsem pochopil, ze se u karnevalu spravedlnosti nedovolam. prisly letosni letni prazdniny a nestacil jsem se divit, zruseni FUPu a prechod pod UPC, vypadalo konecne jako nase zachrana. nanestesti se opak stal pravdou, prumerny ping se k dnesnimu dni pohybuje v hodnotach 30-40ms a packet-loss az neskutecnych 30% :evil:!! internet se stal absolutne nepouzitelny. jako naruzivy hrac on-line her, nemuzu nadale pouzivat pripojeni, ktere se kvalitou nerovna ani vytacenemu pripojeni :evil:. s pozdravem Ondřej "h1x" Láníček.

 

obrazek, pingovani na www.seznam.cz (packet-loss 28%)

packetloss01qw5.th.jpg

 

obrazek, pingovani na www.karneval.cz (packet-loss 28%)

packetloss02wx0.th.jpg

 

udaje mereni rychlosti (www.rychlost.cz)

rychlosthi3.th.jpg

 

84.242.65.151 (bno-84-242-65-151.karneval.cz)

Datum a čas: 10.08.2007 10:24

Download: 887.50 kbit/s (110.94 kB/s)

Upload: 251.92 kbit/s (31.49 kB/s)

Web odezva: 29.5ms84.7ms284.2ms

Stabilita: 6.2 %

Upraveno uživatelem h1x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam stejnej problem:( (brno-líšeň)

hmm tak to sme na tom stejne (taky Brno-Líšeň) od rana vypadava internet a velkej packet lost (50%), mel sem s tim mensi problemy i driv ale ted je to zatim nejhorsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém. Odezva na

google.com 40-80ms, ztráta 50%.

yahoo.com 51-61ms, ztráta 50%

seznam.cz 25-30ms, ztráta 40%

centrum.cz 26-33ms, ztráta 50%

karneval.cz 16-30ms, ztráta 30%

Rychlost 2Mb místo 3Mb, za předpokladu, ze se zobrazovaná stránka náhodou načte hned napoprvé.

Brno - Královo Pole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chtel jsem poukazat, na stale zhorsujici problemy s connectivitou karnevalu. jako profesionalni hrac counter-striku, ktery hrava nekolik stovek hodin mesicne http://www.xfire.com/profile/sgthicks :wink:. nemuzu si dovolit packet-loss ani "zanedbatelne" 1%. net-code counter-striku je naprogramovan tak, ze kazdou jednu sekundu se odesle na 60-100 packetu. s postupnym zhorsovanim pripojeni, se z top20 hracu CZ/SK sceny, stavam top1 lagerem :evil:.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník halali

už jsem myslel že mám zavirovanej počítač,ale vidím,že nejsem sám komu to dnes nejede jak má... Kr.Pole,od rána hrůza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...