Jump to content

alnagon

User
 • Posts

  40
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by alnagon

 1. Mám teď na zkoušku Magenta TV přes aplikaci a jsem spokojený. Nabídka programů bohatší a stále přidávají nové programy. Nechám ještě do konce ledna Vodafone a pak končím. VTV usnul na vavřínech.
 2. HBO Max v Česku zanikne až příští rok. První potvrzená cena nové služby potěší Ohledně nových tarifů, které se chystají pro americký Max, doposud pro Česko není žádná informace, předpokládáme tedy, že stávající cena 199 Kč (či sleva 30 %) bude jednou ze tří nových tarifů a bude odpovídat americkému střednímu tarifu za 16 dolarů, který je zcela bez reklam a umožní stažení 30 downloadů. https://filmtoro.cz/blog/hbo-max-nova-sluzba-2024
 3. Takže výsledek je jako v minulý měsíc, kdy pustili na Vodafone 100 stanici Insight TV a volně i verzi UHD? @Ondra - Vodafone Ještě bych se chtěl zeptat proč Love nature není v balíčku Darwin, ale je v Koktejlu?
 4. Vyřešilo to poslání nového hesla. Za celou dobu nechápu, proč nelze zvolit vlastní heslo... Ale dík @tomus 👍
 5. Zkusil jsem pustit TV Vadafone prohlížeči a stále chyba Chyba ověření. Účet je nyní zamčen. (WA104) Co to má znamenat?!
 6. @Adolf.Shitler Tak nahraný hodinový pořad má 6,4 GB.
 7. @tomus a dá se tedy nějak v tv zjistit?
 8. Zde: https://ibb.co/jJwjRpy
 9. Vodafone teď zpřístupnil Insight TV v pravidelné měsíční akci Vodafone 100. Je přístupná i UHD verze, ale s přenosovou rychlostí 6900 Ks/s to moc neoceníte.
 10. Zajímaly by mě zkušenosti uživatelů s internetem v paneláku. Vodafone píše pokrytí po celém bytě. Přípojku máme v předsíni a když bude modem tam, jaký bude signál v bytě 3+1 (cca. 70 m2)?
 11. Vodafone jedná se zástupci francouzské skupiny Canal+ o budoucí distribuci programů Canal+ Sport, které divákům zprostředkují přenosy z nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier League. Nová stanice má odstatovat letos 6. srpna. https://digital.rozhlas.cz/vodafone-ma-600-tisic-klientu-televiznich-sluzeb-letos-dokonci-migraci-na-novou-8739286
 12. Je to tak, Chrome nebo Firefox blokují stahování z nezabezpečených stránek s HTTP. Pro admina stránek webu Vodafonu nemůže být problém opravit mixed content.
 13. @Marek-26 Ty PDFka pro CA modul máte na HTTP místo HTTPS a prohlížeč při stahování hází varování. Tak si to opravte. https://www.vodafone.cz/pece/televize/kabelova-tv/ca-modul/
 14. Tak už jsem převedenej vše v poho.
 15. Dnes mi přišla SMS, že zahájili převod služeb k Vodafone. Jak dlouho to trvá?
 16. Dobrý den, mám CA modul už asi 10 let ještě od UPC. Funguje normálně, ale zajímá mě, jestli třeba nemá Vodafone nový CA modul? Dík.
 17. Budu moc sledovat Vodafone TV např. v notebooku, když budeme na chatě a děti zůstanou doma a budou se také zároveň dívat na TV?
 18. Síla signálu 100% Kvalita signálu 100% Jak říkám: u mně dobrý.
 19. @tomus Ano, ale ten Sport pack v akci bude plný jen do 15.9. a pak ho nejspíš osekají do podoby, v jaké byl před spuštěním NS 3, 4 a Premiersport 2. A za Sport pack plus budou chtít 300 Kč/měs. Proto taky ta marketingová akce s Idnes.
 20. Nevěřím, dokud neuvidím. Zájem máme, ale zákazníci ať si raději pustí TV8 nebo ABC.
 21. Když sportovní balíček zdraží z 99 Kč na 150 Kč, tak to beru. Víc ne. Rozhodně ne jako HBO nebo 18+ za 199 Kč.
×
×
 • Create New...