Jump to content

alnagon

User
 • Posts

  31
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by alnagon

 1. Zajímaly by mě zkušenosti uživatelů s internetem v paneláku. Vodafone píše pokrytí po celém bytě. Přípojku máme v předsíni a když bude modem tam, jaký bude signál v bytě 3+1 (cca. 70 m2)?
 2. Vodafone jedná se zástupci francouzské skupiny Canal+ o budoucí distribuci programů Canal+ Sport, které divákům zprostředkují přenosy z nejvyšší anglické fotbalové soutěže Premier League. Nová stanice má odstatovat letos 6. srpna. https://digital.rozhlas.cz/vodafone-ma-600-tisic-klientu-televiznich-sluzeb-letos-dokonci-migraci-na-novou-8739286
 3. Je to tak, Chrome nebo Firefox blokují stahování z nezabezpečených stránek s HTTP. Pro admina stránek webu Vodafonu nemůže být problém opravit mixed content.
 4. @Marek-26 Ty PDFka pro CA modul máte na HTTP místo HTTPS a prohlížeč při stahování hází varování. Tak si to opravte. https://www.vodafone.cz/pece/televize/kabelova-tv/ca-modul/
 5. Tak už jsem převedenej vše v poho.
 6. Dnes mi přišla SMS, že zahájili převod služeb k Vodafone. Jak dlouho to trvá?
 7. Dobrý den, mám CA modul už asi 10 let ještě od UPC. Funguje normálně, ale zajímá mě, jestli třeba nemá Vodafone nový CA modul? Dík.
 8. @Marek-26 Skvělé, díky. Už mi přišlo, že mě v listopadu převedou z UPC.
 9. Budu moc sledovat Vodafone TV např. v notebooku, když budeme na chatě a děti zůstanou doma a budou se také zároveň dívat na TV?
 10. Síla signálu 100% Kvalita signálu 100% Jak říkám: u mně dobrý.
 11. @tomus Ano, ale ten Sport pack v akci bude plný jen do 15.9. a pak ho nejspíš osekají do podoby, v jaké byl před spuštěním NS 3, 4 a Premiersport 2. A za Sport pack plus budou chtít 300 Kč/měs. Proto taky ta marketingová akce s Idnes.
 12. Nevěřím, dokud neuvidím. Zájem máme, ale zákazníci ať si raději pustí TV8 nebo ABC.
 13. Když sportovní balíček zdraží z 99 Kč na 150 Kč, tak to beru. Víc ne. Rozhodně ne jako HBO nebo 18+ za 199 Kč.
 14. Nebudou. Proč by to dělali a sami se připravili o nové zákazníky? S T-Mobile nebo Telly už spolupracovali dlouho. A když už, tak by za to chtěli tolik, že to VF nedá.
 15. Čistě náhodou nevíte, jestli budou dostupné i přes CA modul?
 16. A přes CA modul by byl možný příjem?
 17. T-Mobil začne jako první. Je vůbec reálné, že Vodafone nabídne Eurosport ve 4K?
 18. Letos není žádná vánoční akce? UPC vždy něco připravilo (HBO nebo Filmboxy zdarma) a Vodafone nic. Škoda.
 19. Potvrzuji. ČT3 HD 730000 KHz
 20. Samsung řada 2018 a CA modul.
 21. Ano, obraz je v pořádku. Zkusil jsem obnovu programů z Moje UPC a uvidím.
 22. Poslední týden registruji výpadky zvuku zejména na programech ČT a Prima Zoom. Začalo to 1-2 sekundovým výpadkem, ale teď při sledování ragby JAR - Kanada na ČT sport jsou již 5-10 sekundové.
×
×
 • Create New...