Vše od uživatele dad18
-
Aktuální nabídka settop boxů
Co to je za hloupost? Abych se dostal k servisnímu výjezdu technika tak přece musím zavolat nejdřív na zákaznickou linku, tam řeknu že mi nefunguje stb a spojí mě na technika na lince, tomu řeknu co nefunguje a ten mi řekne že mi vymění stb a na výměnu mi nabídne tyhle dva modely. Tak je se můžu dostat k modelu premium, nebo k tomu obyč stb bez wifi?! Jak mám tedy kontaktovat servisní výjezd technika abych dostal stb premium který už v nabídce nemáte?! Komu mám tedy věřit? Lidem na lice Vodafonu nebo někomu na neoficiálně oficiálním foru Vodafone? Už se mi kolikrát stalo, že to co píšete tadymi na lince Vodafonu bylo vyvráceno, že to tak není a nebo že to tak nejde jak se psalo zde. Jedna ruka neví co dělá druhá, že.
-
2x mi odešla platba za stejné období
Ano, stávat by se to nemělo, ale sedí tam jen lidi. A když si zažádáš o vrácení přeplatku tak než proběhne celé kolečko tak je rychlejší to automatické použití na další platbu. No a ty si udělej limit, aby se ti mohla strhnout jen určitá maximální částka a pak se to už nestane. Dotaz na moderátora - @tomus vidím od schmalzlerfranz že tam má dva příspěvky, ale nejde mi ten druhý najít...
-
Aktuální nabídka settop boxů
@Marek-26 Není to pravda😄. A nebo mi technik před týdnem lhal a lhala mi i před hodinou i slečna na lince kam jsem extra jen kvůli téhle debatě volal že mi nefunguje stb a byla mi nabídnutá možnost z výběru ze DVOU stb a to z verze VTV3 nebo VTVplay. Když sem namítnul, že mám box premium a chci znova tenhle tak mi řekla že tyhle starší modely už nenabízí, že si mám vybrat jen z těch co mi nabídla a že jen tyhle dva nabízí a jen tyhle dva mají v ceníku. Ještě si rozmyslím, jestli budu vyžadovat písemnou omluvu.😉
-
Aktuální nabídka settop boxů
@Marek-26 To není pravda. v ceníku VF jsou už jen dva boxy a to samé mi řekl i operátor na lince. Dávají se už jen TV3 ten potichu slevnili jen pro nové zákázniky na 70 kč pak pak je v nabídce ten druhý, nový, TVPlay za 150 kč. @Ivo Mašek Budeš si moci vybrat jen z těchle dvou. Ten premium jsem měl taky, ale jak udělali to, že když si přepnul tak chvíli trvalo než "zaostřil" tak šel z domu. Tobě to nedělá, nebo to už opravili? Ty nový už jsou v pohodě. Psal jsem to už jinde, podle mě ruší ty dva starší boxy kvůli netflixu, aby jim už nemuseli platit, protože na těch nových už nejde. Ano, je to tam naistalované, ano jde to pustil, ale při pokusu se přihlásit vás to už nepustí dál. Když jsem volal na linku tak mi to technik podtvrdil, že to u VF nefunguje.
-
Programy se nenahrávají
@tomus to by ses divil co vše se řeší výměnou stb. Od doby zlatého kanonu kaonu jssme měli v rodině vyměnu cca 10 kusů, už to tak půl roku funguje bez chyby tak snad měnit nebudeme. Třeba jedna výměna byla právě kvůli tomu, že se mi nahrávky ztrácely už po měsíci, dostal sem nový, tam se neztrácely ale zas nefungovalo u nějakých stanic a programů nahrávání. Dal jsem nahrávat, tvářilo se to že to nahrává, ale už to nikde pak uložené nebylo. A zas výměnu kus za kus tu chybu odstranila. Další stb se mi zas jednou, dvakrát za den odpojil od netu.... Aha, tak už je jasné proč nově nabízejí jen tyhle dva stb. Ty starší dva mají tu možnost fungovat s Netflixem a VF se rozhodl, že jim už nebude dál platit. Takže až skončí smlouva, skončí i možnost sledovat Netflix přes VF stb. To zas bude telefonátů od lidí co mají ty staré typy stb proč jim to najednou nejde... 😀
-
Programy se nenahrávají
No nevyřeší, ale může se pomoci radou. Je tam blbě udělaný označení nahrávání u seriálu, máš pocit že sis dal nahrát celý seriál a přitom to nahraje jen jeden díl. Ale to že se ti hned ztratí nebo po dnu nahrávka je problém. Technik s tebou nic nevyřeší, nejlepší je chtít nový stb. A ten TVPlay opravdu chceš kvůli "lepšímu" zvuku nebo ti byl jen vnucen protože si nedostal na výběr na nerozumíš tomu? Tak chtěj ten stb VT3 . Nemá sice "lepší zvuk" ale jinak je v pohodě a je levnější za 70kč a ten co máš je za 150 kč. Jo, snad na ten levnější nejde netflix, ale někdo tvrdí že jo další že ne. Ale dávat 80 korun navíc mi přijde zlodějna.
-
Vadný modem Compal?
@mpetr nemusíš argumetovat ničím, prostě řekni, že ho chceš vyměnit, že nefunguje nebo cokoliv a že chceš Station. Oni nakonec budou rádi, že ses ozval sám a že ti nemusí volat s povinnou výměnou. @Marek-26 nejsem zaměstanec VF, jen jsem napsal co mi řekli na jejich lince a taky dnes technik co mi říkal, že jich mění každý den hromady a že brzo už ty Compaly nebudou fungovat a že lituje ty lidi co si je koupili.
-
Vadný modem Compal?
Hm.. Tím že nejde dát jiná cena za modem nebo za stb nebo ca modul tak se to dělá tak že ti dají slevu na ostatní služby. Proč mám platit o 20 kč víc za přístroj který mi nepřinese nic ( nestojím o větší rychlost), má větší spotřebu? když to tedy musí měnit tak mi i můžou upravit cenu kterou mi upravili. jak jsem psal už u stb VT3 kde snížili cenu, ale tomu kdo se neozve jí pořád nechávají za plnou. Najednou je to už rozdíl 70 kč měsíčně. Proč to mám platit takovému gigantovi aby na mě ještě více zbohatnul?
-
Vadný modem Compal?
@tomus Cena je odvozená od doby jak dlouho máš ten Compal, třeba já hned od začátku kdy byl za 50 kč a tu částku mám i v poslední faktuře. Nový modem je už o 20 kč. Proto jsem to napsal aby si vyjednal lepší cenu.
-
Vadný modem Compal?
Compal už ale nedostaneš, dávají už jen Station, co je o dvacku dražší tak si hned vyhádej nižšší cenu na celkovou nábídku co od nich máš.😀 Jo a bacha, elektrokabel je o dvacet cm kratší než u Compalu, mě to chybělo, takže jsem musel natáhnout mini prodlužku. P.S. prý do půl roku by měla přijít komplatní výměna všech Compalů.. A ti co ho mají koupený budou pak mít smůlu protože už nebudou fungovat.
-
Instalační video Vodafone
Hm... V dnešní době tři a půl minuty dlouhé video? To nedokouká skoro nikdo.😀 Kdysi dávno mi dělali instalaci, zásuvku prdli hned za vchodové dveře, že do obýváku si to musím udělat sám takže jestli dnes jí dávají do obýváku na přání zákazníka tak paráda. A samonistalace probíhá na parkovišti před domem, jednou dokonce ani nevystoupil z auta a předal mi to z okýnka. P.S. na videu je pro mě velmi nepříjemný hlas komentáře. Raději poslouchám ty příjemné hlasy slečen na VF lince.
-
Aktuální nabídka settop boxů
Díky @tomus za ceník, nenapadlo by mě se tam pořád koukat a VF bohužel nemá v plánu slevnit cenu pro ty co už mají stb VT3 doma. (Tak mi to bylo včera řečeno) Takže jsem chtěl nahlásit závadu jen aby mi dali jiný za už novou cenu o 50 kč levnější než mám. Slečna ani nevěděla, že je nějaká jiná cena a pořád mi ten VT3 nabízela za 120 kč. Po mojí reakci, že v ceníku je cena 70 kč mě přepojila jinam a tam mi tedy nabídli slevu jak z internetu tak i z tv. Nakonec jsem dostal celkovou slevu 100 kč/měsíc. Takže díky tomusovi a rada pro ostatní,hlídejte si jestli neplatíte nejen u VF zbytečně něco navíc.
-
PARK TV HD nefunguje
Mě to hraje i v Aplikaci přes internet v pohodě.
-
webOS 25 – nelze najít Vodafone aplikaci
V dobré víře si koupím televizi LG, protože na ofiko stránkách VF píšou že to jde. - https://www.vodafone.cz/pece/televize/vodafone-tv/aplikace-vodafonetv-chytre-tv/ Pak tady zjistím, že to dva měsíce nejde. Ptám se - Je to záměrný podvod a klamání zákazníků ze strany VF nebo jen neschopnost toho kdo má tu stránku na starosti, že tam nedokáže napsat vyjádření?
-
Trochu jiná recenze VF TV
@rebo Díky za zprávu, ale nejdřív hledat a pak přidávat. Už to tu je a je to tři měsíce stará zpráva. https://www.techforum.cz/topic/63630-vodafone-tv-p%C5%99ejde-na-platformu-3ready/#comment-482346
-
Výpadek kanálů KVIFF.tv / DVTV v DVB-C
@tomus Tak zas samozřejmě to není nebo nebylo, co si pamatuju tak před rokem když to začínalo tak ten kanál nešel přes CA modul, psal to i Vodafone. No a jestli ho časem přidali nevím, dál jsem to nesledoval, proto jsem se zeptal. @kolík Koukal ses na to pět vteřin jak moc tě bavili, ale řešíš, že ti najednou nejdou? Jo, platím za to tak chci všechno i když to nikdy nezapnu, že... 😀
-
Výpadek kanálů KVIFF.tv / DVTV v DVB-C
A fungovalo to vůbec? Já mám pocit, že se tu psalo, že tyhle dva programu nejdou přes CA modul, ale jen přes stb. A tam mi oba hrajou.
-
Problém se základním Vodafone boxem
@tramin Koukám, že řešíš jiný problém než autor dotazu tak proč si neuděláš svůj vlastní dotaz? No a jestli máš nějaký problém tak základ je udělat ten reset aby si stb stáhlo aktualizace. Ty se přece vypnout nedají, tak se tomu i tak nevyhneš.
-
Pohotovostní režim SetTobBoxTV3
To je ale blbost, stejně jako ten "problém". Když chceš aby ti stb pořád svítil tak ho nevypínej a hotovo. A jestli to je prý nějaká technická chyba stb tak ti mají dát jiný, ale stejný typ. Já mám taky VT3 box a vše šlape.
-
Vodafone TV Lite & Sport
Kdyby všichni měli všechno tak by si už nekonkurovali. Český fotbal přeplatila, zaplatila One play tak je přece logické, že to nemůže mít i VF. A růžový taky nemají českou ligu takže tvoje tvrzení není pravdivé. A co to je zas za další lež, že je to u konkurence za 199? Co jsem našel tak tam je jen 8 sportovních programů. Porovnávejte stejné nabídky a něco co se porovnávat nedá. A jestli myslíš ten tarif u růžových za 199 tak je to další lež, protože ta cena je na půl roku pak chtějí 550kč. Jinak já nějak neobhajuji VF a jejich sportovní nábídku, ta je v porovnání s konkurencí nejhorší.
-
Vodafone TV Lite & Sport
Náhodou to je super balíček, Všechny sportovní + základní programy. Ideální, kdybych neměl vyhádanou slevu na to co už mám tak do toho jdu.
-
Pohotovostní režim SetTobBoxTV3
@Simca A v čem chceš pomoc, když ani nedokážeš odpovídat na otázky. Máš originál DO od setoboxu? Tak návod ti popsala Veronika. Máš svoje nějaké DO? Tak si tam vypni vypínání setoboxu zároveň s tv. A že to dřívě fungovalo? Mohlo se to změnit pří výměně baterek, nebo samo od sebe, je to jen hloupá elektronika. Žádná nová rada co tu nezazněla ti už nepomůže.
-
Pohotovostní režim SetTobBoxTV3
Já už nějak nechápu o co tedy Simce jde. Chceš aby ikona na stb byla pořád bílá? Aby byl stb pořád zapnutý? Na to tu přece návod už máš. Tak kde je pořád problém?
-
Pohotovostní režim SetTobBoxTV3
Ale když svítí bíle tak je pořád zapnutý a když se přepne na červenou tak to je tím, že si DO vypla i setobox. Takže nevypínej stb, uprav si to na DO aby bylo nastavený tak že jen vypne tv.
-
Pohotovostní režim SetTobBoxTV3
No a chápeš, že když ta kontrolka na setoboxu svítí bíle tak to znamená že není vypnutý? když svítí bílá - setobox nenví vypnutý- Když svítí červená setobox je vypnutý. Takže co vlastně chceš a řešíš?