Přejít na obsah
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Vodafone Techforum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

dad18

Uživatel
  • Registrace

  • Přítomen

Vše od uživatele dad18

  1. Každému kdo bude v mém rohu ten přenos zaplatím. Jestli to nebude na Netflixu. 😀
  2. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @tomus Chápeš to správně akorát vyvozuješ nesprávné závěry. Volal jsem z pověření z rodiny kdo vlastní prémiový box, jen jsem to za něj řešil, nevím kolik ti je, jak staré máš okolo sebe lidi, ale ti starší už neumí nebo nechtějí nic řešit se žádnou linkou protože už nerozumí tomu co po nich chtějí. (Smutný případ z minulosti z VF linky - volala tam kdysi stará paní, co jí to nějak zlobilo. Ta na lince využila toho, že to byla stará paní a vnutila jí nejrychlejší net co měli v té době v nabídce, dále všechny tv programy i s balíčkem porno programů a předělala telefonní tarif. Šlo o navýšení za cca 800kč které vytáhla ze staré pani protože jí nabulíkovala že bez té rychlosti a terifu jí to nepůjde. Na vše má ještě doklady, že to tak bylo, řešil jsem to za pár dní s VF a vše se pak vrátilo do správných kolejí) @honza265 Proč se vyjadřuješ, proč mě čteš, když nevíš a nechápeš o co jde. Nikde jsem nepsal o žádném hd kabelu, tak mi to nepodsouvej. Kolikrát si volal na linku s nějakým problémem? Asi ani jednou jinak by si věděl jak to funguje. Když řekneš že máš problém s boxem tak technik preventivně veme jiný box na výměnu kdyby náhodou. A celé je to jen o tom, že na lince mi řekli, že mi premium vymění za TV3. O nic jiného nejde, tak zas z toho nedělej drama. Chtěl si jen ukázat, že ty kopeš za správný tým, že. 😉
  3. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    @Marek-26 Jestli to jsou lži bych nepsal, protože ani tvoje tvrzení není podloženo argumenty. Tak mi teda konečně vysvětli jak to je. Na starých boxech to funguje protože tam VF něco netflixu zaplatil, nevím a je mi jedno jak se tomu říká. No a pak VF dal na trh nové boxy což je nový výrobek kam by zase musel koupit nějakou licenci což už VF neudělal a proto to na nových boxech nefunguje. Snad sis nemyslel, že když VF koupil licenci na ty první boxy, že to už bude licence platná do smrti smrťoucí na každý VF výrobek? No a to další je už jen moje terie, že ty starší boxy stahuje i z toho důvodu mimo jiné, že jim končí licence na netflix a VF už jí nechce prodloužit. A dokáže až čas jestli to za "nekdy v budoucnu" bude pořád fungovat. Chápu, že jako zástupci VF musíte pořád dokola opakovat něco co stejně jak já a Peno tak ani vy nemůžete dokázat. Nebo se tu snad objeví smlouva mezi Netflix a VF? 😀
  4. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @Ondra - Vodafone A já zas žádám tebe aby si ze mě nedělal blbce. Co je asi jiného servisní oprava? To bude ten box opravovat u mě doma na koleně? Ne. odveze si ho a já dostanu nový. A dostanu nový takový co je v nabídce a to jsou jen ty dva nové boxy. Podle tvojí logiky když mám kaon box a je nějak porouchaný tak dostanu znova ten kaon? Tak to je přece blbost. Můžes si tady na foru psát co chceš, třeba že je tráva modrá, ale nemá to nic společného s tím jak to funguje. Na lince mi už dvakrát řekli, že nemám šanci se dostat k jinému boxu než k jednomu z těch dvou nových, protože dávají jen tyhle dva za starší boxy. No a nestojím o to psát někam na email jen abych protekčně dostal box. Není nic konfontačního na tom, že píšu jen to co mi řeknou a lince a že je fakt na té lince nezajímá co kdo kde píše na foru. Oni mají v pokynech dávat už jen ty dva nové boxy a tečka. A to je i moje tečka s komunikací na toto téma z jakýmkoliv kdo je spojen s VF. HOWGH. @Komár Máš pocit, že jsem rozbitý? Aha, no to mě mrzí, že to tak působí a přitom já si jen nechci nechat nakakat od nikoho na hlavu. Já si počkám až se nekomu rozbije ten starý premium box tak jestli mu ho vymění znova za ten premium box. Pak se omluvím, no a když nevymění tak na jejich omluvě trvat nebudu.😀
  5. @Komár já vždy proti všem a v ringu pak sejmu i spojence.😀 Já si nemyslím, že je to nějak vyhrocené, ja tu druhou stranu maximálně chápu, nemůže přece na svojich stránkách přiznat svoji chybu a jít tím proti těm svým. Já jsem tu anonym, já můžu a i přiznám když nemám pravdu, mě je to fakt fuk. Tady je to takový miloučký, rodinný forum co fandí jednomu týmu a když řeknu, že ta přihrávka se mu moc nepovedla tak ultras se do mě pustí a roztleskávačky zdálky povzbuzují.
  6. Tak to je ale neskutečná zlodějna ta cena. A ještě to ani nemá bublinku vodováhy. 😀 Nevěřím tomu, že by si to někdo od nás koupil. To ti 3D tiskárna udělá za pár korun. Rychle jsem se ptal známého a říkal dej mi cigára a udělám ti to až bude čas.
  7. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    Já jsem si říkal proč je přes víkend klid, protože zastupci VF nepracují.😀 A tohle je teda co? Podle mě je servisní oprava to, že si ten stb odveze na opravu na dílnu (asi to neopravuje na ulici) tam to opraví a zas mi ho doveze nazpět. No ale takhle to NIKDY nefungovalo, ale dával se vždy jiný kus na výměnu. Pak se ten starý kus opravil a dal se zas někomu jinému. Je mi jasné, že nemůžete vy zástupci VF přeznat chybu, tak už raději na mě nereagujte. Stejně jak nepřiznáte barvu jak je to s tím netflixem tak mlžíte i tady.
  8. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    @Marek-26 Jinými slovy pišeš to co já celou dobu. Netflix u VF na boxech už nebude. Staré boxy kde ještě fungují ruší a už dál nenabízejí a v nových už ta možnost není. A že by dělali zas další nový typ boxu kam netflix koupí je podle mě nereálné.
  9. @Technikus Neprodávají, vyprodáno. A dát tři stovky za něco co nahradí dva delší šrouby a pravítko a metr? Kdo by to dal?
  10. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    @r2d2 a to znamená co? Že budou zas nové boxy nebo na těch starým najednou začne fungovat? Tomu nevěřím. Aha, @Peno byl rychlejší...
  11. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    Aha? @r2d2 a co je to ta mrtvá platforma? Netflix? Vodafone? Jejich boxy?
  12. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    Tak víš co? Zavolej na Vodafone linku a dej nám vědět co ti na to řekli. Já napsal co si mysím, ty si napsal co si myslíš a nemusíš mě dál přesvěčovat že je to jinak. Mě je to putna. 🙋‍♂️
  13. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    @Peno To je přece fuk jak a za co je to placený. Ty první dva nové staré boxy tu možnost netflixu mají a hraje (hrálo) to tam. A další dva nové tak tam už na ně VF nekoupil licenci. Protože netflix dává licence na konkrétní přístroje. Proč je to tam a nejde to použít? Protože je to stejný systém jako u těch starších stb tak ho do těch nových jen nahráli a neodstranili z toho už nainstalovanou aplikaci netflixu. Vem si, že velikost toho premium boxu a TV3 boxu je jen o pár milimetrů rozdílná. Proč museli dělat novou plastovou formu když to ani nepoznáš? To je divné šetření. No a třeba i konektor trafa je jiný, taky nechápu proč ho museli změnit. Asi se šetří. A na všem. Jak jsem psal jinde, kabel trafa u Compalu měl 150 cm měl jsem to tak akorát k zásuvce. Dostal jsem novýho stationa a tam je kabel jen 120 cm tak jsem byl v ...
  14. Myslíš, že ten držák je součastí balení? (Ten bude dost drahý, když je tam i ta vodováha.) Ale asi ne ve východní evropě kam podle nich pořád patříme. Já k tomu dostal v sáčku takové dvě černé trubičky, stačí je jen navléknout na dlouhý šrouby a je to.
  15. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    @Peno Zas až o tom tolik nevím takže bez záruky. Na každý typ stb musí platit nějakou licenci, proto ty první dva placaté stb to zaplacené mají tak tam netflix ještě jde (asi je poplatek na celý rok) (a asi i proto je stahují a už si ho nemůžeš pronajmout) a na ty nové dva které už mají v nabídce tak tam licenci nekoupili a nešel ten netflix od začátku. To bylo taky co jsem řešil, mám účet na netflix, na tom prémiovém to šlo a druhý den když jsem dostal VTV3 už nešlo a na lince mi řekli že to tam nefuguje i když je tam ta možnost se přihlásit. Tak na to koukám přímo přes Netflix aplikaci. Vyjadřuji pouze svůj názor, který nic neznamená a není to oficiální VF zdělení.
  16. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @Peno Díky, že mě sleduješ.😉 Měl jsem s nima problémy, to je fakt, ale bylo to víc problému v rámci rodiny. Mě taky odešel kaon s diskem tak mi nabídli ten premium ta ten byl v pohodě dokud neudělali aktualizaci a tam se dělo to, že třeba při přeskočení nahrávky se ten obraz na vteřinku rozmazal než se zase zaostřil a hrálo to pěkně. Ale při dalším skoku, přetočení, přeonutí znova rozmazání. Tak na zdejší diskuzi a pak radu, že to ten novější VTV3 nedělá jsem si ho vzal a pohoda. Jen to špatné a nelogické menu na který si asi nezvyknu, ale neřeším. No a pak mě taky nakakalo, že ho už pronajímají za 70 kč a já mám za ten samý platit 120 kč, ale to už mám taky vyřešené. (Asi tu bude víc lidí kterým nevadí za něj platit 120kč když ho pronajímají už za 70kč.) A modemy, to jsem už taky psal ve správné sekci tak jen krátce. Nikdy jsem o něm ani nevěděl, žádná chyba, žádné restarty, žádná nízká rychlost, prostě nic. Pokaždé když se museli měnit kvůli větší rychlosti tak jsem ho jen vyměnil a zas v pohodě. Takž pro mě VF jakýkoliv modem co jsem měl vždy na 100% spokojenost. Jééé já jsem ho pochválil...😀
  17. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @tomus Mě nic, já ho ani nemám a ani bych nechtěl jak je nebo byl "rozmazaný" při přepínání. Šlo mi jen o princip, že jsou tady informace co nemají se skutečností co je na VF lince nic společného. Mohl bych říct, že i nepravdivé, ale určitě v tom není žádný úmysl... 😀 Když tu bylo napsáno, že technici přijedou ke mě, odvezou si můj rozbitý stb, na dílně ho opraví a pak mi ho ten samý zas dovezou tak mi to už bylo jasný jak moc můžu brát zdejší info vážně. Ale nic ve zlém, i tak mám VF rád a nemám v plánu od něj odejít. Jinde nemají tak milé a rodinné forum a nerad bych o to přišel. 🥰
  18. dad18 odpověděl na téma uživateli mrzic v Vodafone TV
    No jasně, že ten Netflix tam nefunguje. Tváří se že tam je, vlastně i je, ale nejde se tam přihlásit. Přesně jak jsem psal jinde, VF už nechce platit Netflixu tak v těch nových boxech to už nefunguje a ty starý boxy stahují dřív než budou lidi nadávat že jim najednou nejde Netflix. Kdy to nevím, tipuji do konce roku. No a jinak co píše @Peno tak na to jsem si stěžoval už dávno jak má ten VTV3 špatný a nelogický funkce ale to jsem dostal zde ujištění, že to předají dál. Ale nezměnilo se a ani nic nezmění.
  19. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @Marek-26 Kdepak, uděláme to obráceně, pošli mi ty peníze, já si pak objednám výjezd a když nebudu nic platit tak ti je vrátím.😁 Je sice hezký co se tady píše na foru ale "řeči plynou a voda teče" a hlavní je co mi už dvakrát řekli na lince VF. Když se bude měnit stb z jakéhokoliv důvodu a z jakéhokoliv VF oddělení tak dostanu na výběr nově už jen ty dva stb. Můžu argumentovat tím, že mi to dát musí protože to psal na foru Marek, Jitka, Verča, Olina, ale to na lince VF nikoho nezajímá. Máme na výběr z těchto dvou stb tak si vyber a nezdržuj.😀 Můžete sem prostě psát co chcete, ale jiný než ty dva stb už nikdo nedostane. A když jo a někdo jsem pošle dodací list, tak všem ženským zástupcům VF pošlu čokošku a pánům lahvinku. Nebo obráceně. Možná, že ty se k tomu dostaneš když tam někoho máš, ale já jako běžný smrtelník mám prostě smůlu.
  20. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    I já to můžu zopakovat, ale už mě to fakt nebaví řešit s někým něco tady. Ani nevím jestli to náhodou nepíše nějaký školák co se dostal k admin právům. Když řeším s kolegama z technické podpory tak při výměně už dostanu nabídku jen z těch nových dvou stb. Což i logické jak psal další školák, že - Takže je mi fakt fuk co tu kdo píše pod hlavičkou VF, když na lince mi řeknou že platí to co říkají na lince a ne co někdo píše zde. Nikdy sem nebral nějak vážně zdejší rady a potvrzuje se mi proč. Je to stejný princip jako když jsem měnil Compal tak jsem už nedostal znova Compal ale VS protože se Compal stejně jako staré stb ruší...
  21. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @Marek-26 Tak tohle už zavání tím, že nevíš o čem píšeš a jen opakuješ fráze kterým nerozumíš a ani sis to neotestoval. Když zavolám na linku a budu žádat o servisní výjezd tak první co udělají na lince že mě upozorní, že výjezd technika může být zpoplatněn když bude zbytečný. Zaplatíš to za mě? A druhá otázka bude proč má přijet. Když řeknu, že nějak blbne stb tak mi nabídnou výměnu za jiný stb co mají v nabídce. A to jsou jen ty DVA co tady pořád dokola opakuju. Žádný jiný mi nenabízejí. Udělej mi laskavost a nereaguj když nevíš jak to tam funguje. Tady píšeš, že se ty starší stb ruší, že se s nimi nepočítá, ale zárověn mi píšeš že i přesto mi dají ten starší stb který se vyřazuje? To je dost nelogické, ne?
  22. dad18 odpověděl na téma uživateli Ritchy v Vodafone internet
    To záleží co s tím děláš a jak moc a často se v tom hrabeš jako někteří experti. Compal byl ve skřínce v rohu bytu x let a nevěděl jsem o něm. Nedobrovolná výměna za VS, už pár měsíců ve skřínce a zase o něm nevím.😀
  23. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    Tohle by bylo pořád dokola, tak se nějak domluvte aby jste dávali stejné odpovědi jak tady tak na lince. No a v mém okolí neznám nikoho komu by při poruše stb ho odvezli a za pár dnů zas opravený přivezli. A myslím si, že ani tady se nikdo takový nenajde. Já tomu nevěřím, že existuje servisní oprava stb. (Jo, existuje, ale to je tak že technik si ten můj odveze na dílnu, když to půjde tak ho opraví, ale už ho pak po mě dostane někdo jiný. Tak to funguje u dvou firem, které vám na Severu dělají technické služby. Tak to bylo i u Kaonu, když mi odešel už mi na lince řekli, že se nedávají. A technik co mi pak vezl VTV premium mi říkal, že těch kaonů mají plné sklady a že by mi mohl zařídit abych ho dostal, ale proč když ten nový je o dost lepší.😀) Jen výměna a ta výměna je už jen za nový, jiný stb a ne ten premiový který ani nemáte v nabídce a ani v ceníku a ani ho na lince už nenabízí. Howgh.
  24. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    @Komár Ale kdeže, mě jak to fuk. Já jen nemám rád, když tu někdo tvrdí něco co se pak neshoduje s praxí. A já pak vypadám za hlupáka, přitom vše co jsem napsal se dříve nebo později potvrdilo. Třeba i to s tím Netflixem je taky pravda, že ruší ty stb které umožní příjem a nové už tu možnost nemají. Ale nemám jak to oficiálně dokázat tak se tu pak na mě vedoucí prsí z pozice síly. No čas nám ukáže kdo měl pravdu. Možná až se mi bude chtít tak zas zavolám na linku abych se dostal k premium stb, nahraju to a postnu to sem... No a taky ta rivalita mezi Vodafone linkou a zástupců VF zde na foru je docela velká. Když jsem s operátorm něco řešil a odkázal jsem se na info z tohodle fora tak bylo cítit pohrdání v hlase od operátorky že tady mají nepřesné informace, že hlavní a jediné platí to co mi řekne ona...🙂 Snad se někdo časem najde aby vyvrátil moje "kecy" a postne sem objednávku premium boxu po dnešním datumu..
  25. dad18 odpověděl na téma uživateli Peno v Vodafone TV
    Zase vedle, operátor chtěl vedět co mám za problém a pak mě spojil na technickou podporu kde chtěl znova vědět co mám za problém a tak jsem to zopakoval, že nějak blbne stb premium a řešení od vaší technické podpory bylo to že mi technik přiveze nový stb a jsme u jádra pudla - byly mi nabídnuty ze DVOU stb a když jsem odpověděl že bych chtěl opět ten premium tam mi řekl že ty už nedávají, že už nabízí jen ty DVA nové stb. Tak se znova ptám jak se dostanu k stb premium ? Technická podpora přece nenaplánuje výjezd technika aby se jen přijel ke mě podívat, ale rovnou mu dají nějaký stb na výměnu když na místě neumí opravit ten starý ( a to jsem nikdy nezažil, vždy se hned měnil kus za kus) ale technik má u sebe ten stb který se mnou dohodla vaše linka na ta mi nabídla na výběr jen ze DVOU stb a ten premium mezi nimi není !!!! Už to konečně někdo pochopí nebo sem budete pořád psát jen naučené fráze?!

Vodafone Czech Republic a.s.,
nám. Junkových 2808/2, 155 00 - Praha 5,
IČO 25788001, sp. zn. B 6064 vedená u Městského soudu v Praze

Vodafone Czech Republic a.s.,
Junkových sq. 2808/2, 155 00 - Prague 5,
CRN 25788001, file number B 6064 kept at the Municipal Court in Prague

Powered by Invision Community

Účet

Navigace

Vyhledávání

Vyhledávání

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.