Jump to content

lenny

User
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by lenny

 1. Třeba https://www.vodafone.cz/pece/formular-social/forum/
 2. https://www.nic.cz/odvr/ Je spousta důvěryhodných orginazací, co provozují funční DNS servery, stačí si jen vybrat. Vodafone to není 😉
 3. Na datovku bych se vykašlal, jestli jste líní podávat dopis na poště, můžete použít online službu ČP. Stačí tam nacpat PDF, oni ho vytisknou, dají do obálky a doručí na danou adresu, platit se dá kartou. https://www.postaonline.cz/dopis-online
 4. Díky, už mi volal někdo z retence a asi vyřešeno. Co se týká podmínek, tak ty jsem samozřejmě četl a splňuju i navýšení ceny (asi o 30Kš, ale splňuju). Takže je to spíš jako upozornění pro ostatní, aby se nenechali odbýt.
 5. Díky za odpověď. ale asi to není aktuální. Bylo mi sděleno, že vzhledem k tomu, že od VF mám jen internet a nic jiného, tarif se slevou nedostanu a mám si nakašlat. Vzhledem k tomu, že tato podmínka není nikde na webu k dohledání asi podám podnět na ČTU a s Vodafonem se prostě rozloučím, tyhle vekslácké praktiky mi lezou krkem.
 6. Tuší někdo, jak je to v případě, že je pro upgrade služby potřeba vyměnit modem? Dá se to případně řešit přes prodejnu, nebo musí přijet technik jen pro to, aby mi dovezl krabici a udělal registraci ve VF IS? Mám prastarý Ubee3226 a vzhledem k akci bych řád přešel na gigabit, který má povinnou výměnu za VF Station.
×
×
 • Create New...