Přejít na obsah

Kdy bude dvojnásobný upload ???


Návštěvník SWE

Využili byste dvojnásobný UP?  

45 hlasů

  1. 1. Využili byste dvojnásobný UP?

    • Ano
      36
    • Ne
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Takze ani v pondeli to nema slibovany dvojnasobny upload, ale za to infolinka uz ani nenechava cekat proste mne odstreluje hned po zavoleni s tim ze je plno, volal sem tak milionkrat a v 20:01 uz mi to nabidlo hlasovku a musim ric ze mne nestve, ani to ze nemam jeste ten upload, ale ze se zakazniky v upc vyjebava jak s posledni luzou, myslim ze je na case aby si na ne posvitilo CTU, protoze podle mne zneuzivaji monopolni postaveni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Takze ani v pondeli to nema slibovany dvojnasobny upload, ale za to infolinka uz ani nenechava cekat proste mne odstreluje hned po zavoleni s tim ze je plno, volal sem tak milionkrat a v 20:01 uz mi to nabidlo hlasovku a musim ric ze mne nestve, ani to ze nemam jeste ten upload, ale ze se zakazniky v upc vyjebava jak s posledni luzou, myslim ze je na case aby si na ne posvitilo CTU, protoze podle mne zneuzivaji monopolni postaveni.

Jj u me to stejne utery a nic, zacinam mit pocit, ze dostali mylnou informaci a posunuli mi to z 1mbitu na "lepsi 1mbit"... chapejte jako posun z 128kB na 135kB/sec....

 

Pingy jsou rozhodne lepsi, ale to je vse, co se odehralo...zatim jsem na linku ani nevolal ci spise nezkousel volat znovu...ale mam takovy pocit, ze opet si vyckam do stredy (tyden od posledniho volani) a zeptam se jak to tam vlastne maji uvedeno...

 

Myslim, ze omluva, za nefunkcni infolinku ci lepe receno za zaucovani novych pracovnich sil uz jim nepomuze tentokrat... :roll: CTU by si na ne mel posvitit...!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

já nevím, tuto situaci Vám ani nezávidím, ale já jsem odeslal žádost a do dvou dnů jsem měl upload neomezený .... do 3 dnů jsem měl 512kBit/s

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
já nevím, tuto situaci Vám ani nezávidím, ale já jsem odeslal žádost a do dvou dnů jsem měl upload neomezený .... do 3 dnů jsem měl 512kBit/s

 

Mno hold asi jsme nemeli takove stesti jako Ty, ale tak verim, ze se casem vse vyjasni, a nebo to opravdu zapnou az novym zuctovacim obdobim...tusim ze se to ted zmenilo a uctovaci obdobi je 1.den v mesici ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze ani v pondeli to nema slibovany dvojnasobny upload, ale za to infolinka uz ani nenechava cekat proste mne odstreluje hned po zavoleni s tim ze je plno, volal sem tak milionkrat a v 20:01 uz mi to nabidlo hlasovku a musim ric ze mne nestve, ani to ze nemam jeste ten upload, ale ze se zakazniky v upc vyjebava jak s posledni luzou, myslim ze je na case aby si na ne posvitilo CTU, protoze podle mne zneuzivaji monopolni postaveni.

Jj u me to stejne utery a nic, zacinam mit pocit, ze dostali mylnou informaci a posunuli mi to z 1mbitu na "lepsi 1mbit"... chapejte jako posun z 128kB na 135kB/sec....

 

Pingy jsou rozhodne lepsi, ale to je vse, co se odehralo...zatim jsem na linku ani nevolal ci spise nezkousel volat znovu...ale mam takovy pocit, ze opet si vyckam do stredy (tyden od posledniho volani) a zeptam se jak to tam vlastne maji uvedeno...

 

Myslim, ze omluva, za nefunkcni infolinku ci lepe receno za zaucovani novych pracovnich sil uz jim nepomuze tentokrat... :roll: CTU by si na ne mel posvitit...!

 

Co napsat nejakou hromadnou stiznost na monopolni praktiky, vsak defakto Úřad pro ochranu hospodářské soutěže pozehnal tomu spojeni upc a karnevalu a viditelne to byl chybny krok, ktery umoznil vzniknuti monopolu ktery nehledi na zakazniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiskové prohlášení kabelové jedničky uvádí: "Proces integrace je připraven tak, aby zákazníkům UPC a Karnevalu nezpůsobil žádné problémy. Naopak UPC využije nejlepší zkušenosti pracovníků z obou firem tak, aby se zákazníkovi co nejdříve dostalo ještě většího pohodlí. V praxi to znamená například lepší služby klientského centra a týmů technických podpor.

 

TOHLE TY LHARI RIKALI KDYZ TO SCHVALOVAL UOHS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Groveer
Tiskové prohlášení kabelové jedničky uvádí: "Proces integrace je připraven tak, aby zákazníkům UPC a Karnevalu nezpůsobil žádné problémy. Naopak UPC využije nejlepší zkušenosti pracovníků z obou firem tak, aby se zákazníkovi co nejdříve dostalo ještě většího pohodlí. V praxi to znamená například lepší služby klientského centra a týmů technických podpor.

 

TOHLE TY LHARI RIKALI KDYZ TO SCHVALOVAL UOHS

 

Nemám sice problém s dvojnásobným uploadem protože prej mi to zapnou až k 1.11 :lol: ale s tou stížností bych se přidal. Ať si to UOHS řeší.Hned jsem tvrdil že nemaj povolovat spojení že dojde k monopolu :( pokud někdo "sesmolí" nějakou stížnost, rád se přidám. Myslím že není v pořádku čekat dva měsíce na odpovědi pomocí mailu atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Co se tyce dvojnasobneho uploadu dnes jsem tam opet volal, na technickou podporu a byl tam ochotny chlapik (technik)...rikal, ze tu vidi, ze mam aktivovano na 2mbit, ze je docela mozne ze to blokuje router, ktery pouzivam (Edimax KP6104 konkretne) ... mno, ze to mam zkusit zapojit na primo modem a PC... ono popravde receno namerim 142kB/sec maximum... ale dnes jsem se snazil stahnout i nejnovejsi firmware do routeru, ale dotaz nastavuje se DNS...mam vlastni pevnou statickou ip adresu....

 

maska site je 255.255.255.192 ?

vychozi brana je temer identicka s IP statickou?

 

a co se zadava jako DNS, kdybych to chtel zkusit na primo zapojit a zkusit zda mel pravdu technik ci zda mam domneni ze to zapnout az 1.den v mesici :)

 

Pls poradte diky :)

 

EDIT: vytvoril jsem nove tema v sitich a hardware, protoze tam to asi patri vice...

http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=1527

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se tyce dvojnasobneho uploadu dnes jsem tam opet volal, na technickou podporu a byl tam ochotny chlapik (technik)...rikal, ze tu vidi, ze mam aktivovano na 2mbit, ze je docela mozne ze to blokuje router, ktery pouzivam (Edimax KP6104 konkretne) ... mno, ze to mam zkusit zapojit na primo modem a PC... ono popravde receno namerim 142kB/sec maximum... ale dnes jsem se snazil stahnout i nejnovejsi firmware do routeru, ale dotaz nastavuje se DNS...mam vlastni pevnou statickou ip adresu....

maska site je 255.255.255.192 ?

vychozi brana je temer identicka s IP statickou?

a co se zadava jako DNS, kdybych to chtel zkusit na primo zapojit a zkusit zda mel pravdu technik ci zda mam domneni ze to zapnout az 1.den v mesici :)

Pls poradte diky :)

EDIT: vytvoril jsem nove tema v sitich a hardware, protoze tam to asi patri vice...

http://www.karnevalzone.cz/viewtopic.php?t=1527

 

Priste rekni technikovi ze je magor a at se vrati zpatky k tomu excelu nebo co to maj v naborovejch listech za potrebne znalosti, to sou naucene fraze chyba neni u nas, to muze byt ve vasich switchech, routerech to tam maj nahraty mozna i a par lidi to odradi.

 

Brany maj vsude na X.X.X.1 X dle ip adresy a DNS te staci pro vyzkouseni jedno treba to je fuk 81.27.192.33

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...