Přejít na obsah

Kdy bude dvojnásobný upload ???


Návštěvník SWE

Využili byste dvojnásobný UP?  

45 hlasů

  1. 1. Využili byste dvojnásobný UP?

    • Ano
      36
    • Ne
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník Groveer
Tak jsem si to objednal a do dvou dnů jsem měl co jsem chtěl ... největší překvapení bylo, když jsem zjistil, že nemám upload nikterak limitován.

http://rychlost.cz/sys/result/89.102.11 ... 7731520d7/

testů jsem prováděl 5 po dvou hodinách a vždy shodné výsledky (podobné).

 

Jak to myslíš s tím limitováním???Hlavně mi příjde že ho máš nějak vysokej,ne? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Objednaval jsem to pres ten emailovy formular. Tam adresu vyplnit stejne musite a napsal jsem stare cislo smlouvy s karnevalem (bez pocatecni nuly), oni za to na oplatku poslali nove...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Taky jsem objednaval jiz ve stredu, zatim se nic nedeje, ale myslim, ze se na to z UPC brzy kouknou =) ...Tez jsem objednal pres objednavkovy formular, protoze moje lokalita neni dopsana do vyberu dostupnosti. Hold lokalita Karnevalu :)

 

@SWE: jakou mas sluzbu a jak ti to ted jede? ten upload je to vylozene dvojnasobek ci blizi se to dvojnasobku ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Tak stale cekam na tuto sluzbu, uz je to od stredy pekne dlouha doba, takze nevim zda muj pozadavek byl vubec precten, volat se mi rozhodne nechce, ale asi mi nic jineho nezbyva, jenze z mobilniho cisla to bude statnehorazny penize, jestli chytnu vetsi cekaci frontu....ach jo.... :?

 

BTW: jestli to tu cte nejaky operator Call centra mohl by se prosim podivat na muj pozadavek... zakaznicke cislo 2244531 p.Kadlec ...Diky :)

 

EDIT: kontaktni cislo hlasi sit obsazena...zkusil jsem to 5x ..vickrat to zkouset nebudu, zase nemam pausal na mobilu zadarmo...hold nezbyva mi nic jineho, nez cekat :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez

Ma tu nekdo aktivovany upload booster z 1mbitu na 2mbit?

 

Zajimalo by me jak Vam to jede?

 

Dnes mi na infolince bylo receno, ze behem 2 dnu se to zrychli, pocituji lepsi ping uz ted, ale mam obavy ze slibovany 2mbit se nebude konat, protoze jsem se dostal na hodnotu 1,172 mbit (145kB/sec) predtim jsem mel zhruba 1mbit (128kB/sec).... jestli toto je od nich zminovany 2mbit, tak to jsem nemusel vubec tuto sluzbu aktivovat :)

 

Jak jste na tom Vy?

 

Diky za pripadne informace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE
Ma tu nekdo aktivovany upload booster z 1mbitu na 2mbit?

 

Zajimalo by me jak Vam to jede?

 

Dnes mi na infolince bylo receno, ze behem 2 dnu se to zrychli, pocituji lepsi ping uz ted, ale mam obavy ze slibovany 2mbit se nebude konat, protoze jsem se dostal na hodnotu 1,172 mbit (145kB/sec) predtim jsem mel zhruba 1mbit (128kB/sec).... jestli toto je od nich zminovany 2mbit, tak to jsem nemusel vubec tuto sluzbu aktivovat :)

 

Jak jste na tom Vy?

 

Diky za pripadne informace

 

Nikoho takoveho jsem jeste nepotkal, tak nevim... Ale zkousel jsi restartovat modem ?

 

Je zrychlení uploadu nějak navíc zpoplatněno.

99 Kc/mesic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Ma tu nekdo aktivovany upload booster z 1mbitu na 2mbit?

 

Zajimalo by me jak Vam to jede?

 

Dnes mi na infolince bylo receno, ze behem 2 dnu se to zrychli, pocituji lepsi ping uz ted, ale mam obavy ze slibovany 2mbit se nebude konat, protoze jsem se dostal na hodnotu 1,172 mbit (145kB/sec) predtim jsem mel zhruba 1mbit (128kB/sec).... jestli toto je od nich zminovany 2mbit, tak to jsem nemusel vubec tuto sluzbu aktivovat :)

 

Jak jste na tom Vy?

 

Diky za pripadne informace

 

Nikoho takoveho jsem jeste nepotkal, tak nevim... Ale zkousel jsi restartovat modem ?

Jasny to jsem zkousel dokonce nekolikrat, ale zrejme na tom teprve pracuji... nevim prijde mi, ze takto by se ta sluzba vubec nevyplatila, chapu ze tam bude nekde strop vubec technicky site, ale i tak proc by nabizeli dvojnasobny upload kdyz by se to posunulo jen o kousek ze?

Mno uvidim zitra....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, takže jsem objednal telefonicky dvojnásobný upload, operátor říkal že to do 48 hodin zapnou, po cca 60 hodinách volá operátorka jakože si ověřuje objednávku, tak jako že jo a za 4 hodiny že to už pojede, uběhlo 10 hodin a nic, ještě že na konec utrousila že nejpozději druhý den ráno (sobota) to pojede, tak uvidíme :lol:

 

btw. když se mě ptala jestli ještě něco nepotřebuji, tak jsem jí rovnou řekl že mají ve špičce vysoký ping na některé zahraniční servery, slečna řekla že mi nějak nerozumí, tak jsem to dál nerozpitvával

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...