Přejít na obsah

Kdy bude dvojnásobný upload ???


Návštěvník SWE

Využili byste dvojnásobný UP?  

45 hlasů

  1. 1. Využili byste dvojnásobný UP?

    • Ano
      36
    • Ne
      9

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník SWE
Ze to u tveho znameho takhle frcelo, je samozrejme mozne. Nejde tady o to, ze je to nepripustne, jde jen o to, ze je na malou kapacitu dopředného, kterou může nabídnout upstream CMTS, hodně lidí, takže klidně tolik dáš, ale NENI TO GARANTOVANO, opakuji :)

 

Nechci se o tom nějak zdlouhavě vybavovat, nicméně, věř, že bych tu nešířil "bludy", kdybych nevědel konkrétně co a jak.

Ja ti rozumim a verim. Jen se snazim vysvetlit, ze bych to vyuzil. A zrusit to kdykoiv neni problem. Jako jde jen o to, ze to proste zavest mohli aspon na zkousku a hotovo. Stejne by to zase vyuzily ty jejich 2% lidi...

 

No ted uz to ale resit nebudu, tento mesic ma byt i tady v Ove-Jihu zavedena k nam optika (10/2 za 500/mesic), takze to snad nebude jako kdysi s Karnevalem, ktery to sliboval 3 roky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No ted uz to ale resit nebudu, tento mesic ma byt i tady v Ove-Jihu zavedena k nam optika (10/2 za 500/mesic), takze to snad nebude jako kdysi s Karnevalem, ktery to sliboval 3 roky :)

 

Tohle by me taky docela zajimalo, predpokladam ze asi mluvís o HomeFiber ,v ktere casti to bude..? Predem diky za odpoved..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník SWE

Tak s dokoncenim prechodu na UPC je od 1.9. mozne i pro byvale zakazniky Karnevalu objednat dvojnasobny upload. A uz ho mam :)) Jede to zatim tak, jak deklaruji, tedy 2x512 kbit, takze cca 125-130 kB/s, takze jsem konecne spokojeny :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
Tak s dokoncenim prechodu na UPC je od 1.9. mozne i pro byvale zakazniky Karnevalu objednat dvojnasobny upload. A uz ho mam :)) Jede to zatim tak, jak deklaruji, tedy 2x512 kbit, takze cca 125-130 kB/s, takze jsem konecne spokojeny :))

Mam na Tebe dotaz: pres co jsi to objednaval? telefon, email ? ...taky bych rad 2x upload =)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Tukancheez
teoreticky by to melo jit tady: http://www.upclive.cz/Dopl_kove_slu_by/ ... ny_upload/

 

bohuzel jejich databaze neobsahuje lokality byvaleho Karnevalu :shock:

 

Jj prave! ... a volat za toto myslim nestoji, nekde snad najdu konktakt, vim, ze nekde neco takoveho maji na objednavky... ci formular nejaky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dj.kure

Tak jsem si to objednal a do dvou dnů jsem měl co jsem chtěl ... největší překvapení bylo, když jsem zjistil, že nemám upload nikterak limitován.

http://rychlost.cz/sys/result/89.102.11 ... 7731520d7/

testů jsem prováděl 5 po dvou hodinách a vždy shodné výsledky (podobné).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...