Přejít na obsah

tak jak to sakra je


Návštěvník click

Doporučené příspěvky

Jinak pokud narazite na technika, kterej vas odbyde, tak si zavolejte na callcenter a tam maji v papirech napsano, kdo u vas byl.

Operátoři Vám to jméno nikdy neřeknou a ani ho nemají k dispozici.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Operátoři Vám to jméno nikdy neřeknou a ani ho nemají k dispozici.

nemel by bejt technik podepsanej aspon na instalacnich dokladech?...a nekde jeho jmeno bejt k dispozici musi, to mi nerikej, ze ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš pravdu podepsán tam je osobně,ale kdo ten doktorák přečte? ;-) A já když se ho ptal na kontakt na něj-tak zrovna ochotný mi ho říct nebyl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

U mě tedy proběhla instalace naprosto bezproblémově. Technik přišel dokonce dřív, než bylo domluveno, dal mi papír s údaji pro nastavení TCP/IP, zapojil modem, já to mezi tím naťukal, on pak vypsal a dal mi podepsat papíry a byl pryč. Před odchodem samozřejmě ještě zkouknul, jestli mi to běhá. Čistýho času cca 10 minut a hotovo. 8)

  • 500 Mb/s
  • -
  • Klasik
  • modem Compal, VTV Box, CA Modul
  • Plzeň Bolevec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

po třech měsících od podání žádosti u Karnevalu se dostavil po mnoha urgencích technik z Karnevalu, vyměnil krabičku na svodu z kabelu za jinou a řek, že na připjení PC musí přijít někdo jiný. Horší službu než sliby ionternetu z Karnevalu v ČR fakt neznám. Kdybych to platil já, tak už jsem je poslal do pr..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

no nevim chlapi, ale podle mne je blbost aby technik resil instalaci sitovky kdyz je v pc nejaky problem, a pokud mu to neslo dokonce hodinu tak byl jeste moc trpelivy. podle toho co jsem se dozvedel maji na 8hodinovou dobu klidne 5 instalaci vcetne prejezdu z mista na misto. takze pokud to zabalil,bylo to asi tim ze mel dalsi instalaci a tedy nemel cas resit problemy v PC.

 

Pokud ovsem modem nema signal,je to jina kava,tam se to asi samo nerozjede :-) pokud tedy nema karneval zrovna nejaky velky vypadek.

Ovsem v takovem pripade doufam zakaznik plati az ode dne kdy je tato zavada odstranena....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník AC

Já měl na svého technika docela štěstí. Sice nedovezl kabeláž, ale to byla chyba berušky na infolince, že mu nenahlásila tento můj požadavek. Sám se ochotně nabídl že přijede ještě odpoledne až objede vše co má nasmlouváno. Nechal mi všecky věci, bez toho aniž by vzal zálohu na modem. Já bohužel musel odpoledne do zaměstnání, takže u toho asistoval otec. Natáhli šňůru, zapojili do PC - ale technik nerozchodil síťovku, zkoušel to ale vzdal to. Absolutně bych mu to nevyčítal, on tam opravdu není od tohodle. Já ji měl zakázanou v BIOSu, takže spíše schvaluji že se nepouštěl do kdejakých pokusů a nevrtal se mi v PC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...