Přejít na obsah

Ukončení analogoveho vysílání


Návštěvník MilanR

Doporučené příspěvky

Zajímalo by mne, jak to bude řešit Kabelovka, až se přestane signál šířit analogově. Má vůbec smysl přecházet na digi boxy nebo bude Kabelovka tak i tak digi signál převádět do zásuvek na analogový. Pokud ano a někde jsem to už snad i někde četl, tak to vidím jen na obchodní tah s cílem vytřískat z lidí peníze. Co si o tom myslíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otazka je co je "do budoucna" v neblizsich letech si myslim ze analog bude v kabelovce jeste stale vysilan, kdyz pominu nedostatek prostoru v kmitoctovem pasmu, tak v podstate neni duvod analogove vysilani rusit, protoze se beztak uz ted temer vsechny kanaly berou z digitalu a prevadeji do analogu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslel jsem to tak, jakože Kabelobka bude stejně digi signál převádět do analogu a ten šířit do zásuvek, ne? V jiném případě by ztratila spoustů zákazníků, ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Já myslím, že to již několikrát deklarovali jasně - dokud budou mít lidi analogové přijímače a pokud bude o analog. vysílání zájem, tak ho nikdo v kabelu vypínet nebude a to i po té, co budou vypnuté analogové pozemmní vysílače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Catcher

Bohužel kromě signálu HBO a HBO2. Zřejmě jsou vázáni nějakou smlouvou, kdo ví. Jenom kvůli vysílání HBO jsem byl nucen teď přejít na digitál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nucen? To nic jiného neděláš, než sedíš u TV a netu ( já na netu), já mám digi nabídku za 599 bez HBO, ale díky tomu již rok běží obě HBO zadara v analogu, zřejmě o tom neví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Pokud ti běží HBO ještě v analogu, tak už jen do konce měsíce. K 30.6. by mělo analogové HBO zmizet ze všech síti Karnevalu a nadále být k mání pouze v digitální nabídce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Catcher
Nucen? To nic jiného neděláš, než sedíš u TV a netu ( já na netu), ...

Nechápu co má mít společnýho to, že už mi nejde analog HBO 1+2, s tím, že (jak říkáš ty) sedím u TV a netu. Ano, sedím občas asi jako každej jinej, a občas se chci taky podívat na HBO, když už si ho platím. A i kdybych seděl furt, nic ti do toho není. 8)

Ostatní napsal Katoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...