Přejít na obsah

AXN Crime a AXN Sci-Fi brzy v kabelovce od Karnevalu


tomus

Doporučené příspěvky

3. 4. 2007

 

Kabelová společnost Karneval Media brzy nabídne dva nové filmové a seriálové programy z produkce Home Box Office (HBO): AXN Crime a AXN Sci-Fi. Jejich sesterskou televizní stanici AXN zaměřenou na akční filmy a seriály, nedávno zařadila do svojí programové nabídky největší tuzemská kabelová společnost UPC.

 

Karneval minulý týden získal od Rady pro rozhlasové a televizní vysílání (RRTV) svolení k převzatému vysílání obou nových programů ve své nabídce. Kromě toho rada souhlasila se zařazením stanic Jetix Play či slovenské televize Joj. Vzhledem k tomu, že UPC a Karneval Media mají od ledna letošního roku stejného majitele a postupně se sloučí, lze předpokládat, že se AXN Crime a AXN Sci-Fi objeví i v původní kabelové síti UPC.

 

HBO letos plánuje uvést na český trh také další filmový kanál HBO Comedy.

 

Zdroj: http://www.digizone.cz/aktuality/axn-cr ... karnevalu/

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

No s těmi "ungároš" reklamami každých 10-15 minut je se na co těšit :?

 

Jinak pokud nebudou dávat aktuálně vysílané věci (sci-fi) jinde ve světě (příklad, Nova vysílá nyní myslím 1. řadu Lost, aktuálně se v USA vysílá již 3. řada, na kterou se samozřejmě všichni fanoušci dívají a nečekají na Novu), tak to asi zhyne na úbytě.

 

Každý fanda na tyto "menšinové" žánry si již většinou zvykl (s ohledem na macešský postoj jiných televizí) aktuální např. sci-fi seriály si týdně stahovat z webu i s českými titulky a ve formátu XviD 16:9 (již často v HDTV rozlišení), "kino" filmy si každý půjčí v půjčovně či zhlédne v kině, a nebude čekat, až mu to zmrší někde ve "studiu Budíkov" trapným českým, často monofonním dabingem "hlavního dabéra a celé jeho rodiny", a co horší, otřesným ořezem obrazu do nějaké zoufalé Pan&Scan 4:3 hrůzy...

 

Ale jistě ne každý má tu možnost si to aktuálně stahovat, to je pravda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron
Pro tvoji informaci na AXN teď běží již 3 řada Ztracených (jednička šla tuším 12/05, dvojka loni).

:shock:

 

Radši se podívej do programu než začneš "hudrovat" :D

 

Než ty začneš "komentovat", měl by jsi si pořadně asi přečíst, k čemu se vlastně vyjadřuješ. Myslím, že jsem dost jasně napsal o vysílání Lostu na Nově, ani slovo o AXN...Že to běží na AXN samozřejmě vím, první řadu jsem viděl na AXN, než jsem zjistil, že se to dá zkouknout daleko dříve, v originálě s CZ titulky, a 16:9 v nesrovnatelné obrazové kvalitě.

Opakuji, copak asi ten AXN sci-fi bude vysílat ? Nejasné tušení mě odpovídá, pročpak asi mimoch. AXN před časem zastavila po pilotu (ve slovenském znění :-)) vysílání fenomenálního seriálu Battlestar Galactica (toho nového) ? Myslím, že každý, koho to zaujalo, si to jistě poté sehnal až do nedávného zatím konce seriálu (3. řada !) na alternativním formátu.

Prosím, klidně si vyber, to je prostě ten přihlouplý neznalý český přístup, kombinovaný s arogancí cizích společností, majících nás za nějaký zanedbaný "Turkmenistán"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Zjistit si, co bude vysílat AXN Crimi nebo AXN Sci-fi snad není zase takový problém. Protože je to vysílání pro východní Evropu jen v různých jazykových mutacích, tak se stačí podívat třeba k Polákům na http://www.axn.pl/Program. Pro nás ten program bude stejný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

Tak jsem tam koukl, a je to jasne. AXN si jiz "naboje vystrilelo" na svem vlastnim hlavnim kanale, a opakovat na SciFi (napr. v pripade S.T. Enteprise ci Regenesis), ci davat soucasne s hlavnim kanalem (napr. Charlie Jade nebo Lost) asi k nicemu nepovede.

 

Zvlaste se tesim na tu zaplavu madarskych reklamnich sracek kazdych 15 minut :-(

 

Jedine snad ten Crime bude k necemu, tam je jiste jeste do ceho sahnout, ale ve sci-fi toho moc neni, kazdou kvalitni vec (movie ci serial) si to sci-fi fanda v dobe rychleho Inetu davno sehnal jiz jinde...ale to se jiz opakuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar

ve sci-fi toho moc neni, kazdou kvalitni vec (movie ci serial) si to sci-fi fanda v dobe rychleho Inetu davno sehnal jiz jinde...ale to se jiz opakuji.

Současně je ale potřeba taky říct, že spousta sci-fi fandů současně taky musí chodit do práce a nebo i (a to považuju za obzvlášť šokující) mají děti, který dokážou zas...t počítač na celej den a proto nemají čas celý dny a noci hledat na ázerbájdžánských stránkách nebo na výměnných sítích každou novou epizodu a takovouhle stanici uvítají.

Ufff, to jsem se rozepsal :puker: :pukel:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník omicron

ve sci-fi toho moc neni, kazdou kvalitni vec (movie ci serial) si to sci-fi fanda v dobe rychleho Inetu davno sehnal jiz jinde...ale to se jiz opakuji.

Současně je ale potřeba taky říct, že spousta sci-fi fandů současně taky musí chodit do práce a nebo i (a to považuju za obzvlášť šokující) mají děti, který dokážou zas...t počítač na celej den a proto nemají čas celý dny a noci hledat na ázerbájdžánských stránkách nebo na výměnných sítích každou novou epizodu a takovouhle stanici uvítají.

Ufff, to jsem se rozepsal :puker: :pukel:

 

Napr. Megashare neni ani P2P, ani Azerbajdzan.

To znamena mj. zcela legalne a velmi, velmi rychle. Velmi rychle jsou obvykle i CZ title na ceskych serverech. Zadne sdileni, jen legalni a rychly download. Nevim proc, ale vetsinou jsou fanousci sci-fi relativne technicky erudovani lide, a ti uz dnes k rychlemu Inetu pristup maji. Nevidim v tom problem. Take nevidim problem mit v domacnosti vice nez 1 PC, to dnes urcite neni zadny luxus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Katoda

Podle aktuality na Digizone od 1.září zařazuje O2TV do své nabídky nové programy, včetně např. AXN Crimi, AXN Scifi nebo NASN. Tak jsem zvědav, jestli nás taky něčím příjemným překvapí UPC/Karneval. STB mi zaznamenal několik nových muxů, i když zatím ještě bez programů, tak se opravdu snad něco chystá... uvidíme. :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...