Přejít na obsah

Neomezené volání zdarma v síti


Návštěvník kajoslav

Doporučené příspěvky

Návštěvník funk

Ještě za leden mi došlo vyúčtování se zpoplatněným voláním na KC. Reklamace jsou sice uznávány, ale je to dost nefér vůči těm, kteří si toho nevšimnou.

Je mi podezřelé, že odstranění takovéto techniické závady - přesměrování čísla trvá několik měsíců.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník spasen

Upozorňuji všechny uživatele, kteří používají telefonních služeb od UPC, že se neustále opakují nedostatky v účtování ve vlastní síti, zejména na číslo 222980980. Tyto poplatky jsou účtovány neoprávněně a je třeba okamžitě provést reklamaci s žádostí o jejich odúčtování.

Nevím, jestli jste obdrželi v dubnové faktuře rozpis uskutečněných hovorů za minulý měsíc, já jsem ho neobdržel a proto jsem si jej vyžádal. Obdržel jsem jej obratem a zjistil jsem, že znovu si účtují poplatky na číslo 222980980!

Doporučuji všem, rozpis hovorů kontrolovat a nedostatky ihned řešit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník erik

prave dneska se divam na vyuctovani upc telefon sluzbou na internetu MOJE UPC a co tam nevidim na zakaznickou linku pry volam na zpoplatnene cislo 241005100/uvedeno jako volane cislo/ pritom volam na bezplatnou 222980980 a samozreme ze vse zpoplatnili tak volam dal jsem reklamaci a kdo zna povidani si s pracovniky upc vi ze pokazdy vam reknou neco jineho tak jsem radsi naspal reklamacni mail a uvidim jak se vyjadri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník spasen

Přesně totéž mně udělali již v lednu, reklamaci jsem dal písemně přes formulář, uvedl jsem, že jsem volal číslo 222980980, které je bezplatné a že mne buď bez mého vědomí přesměrovali na placené číslo, nebo si uvádí co chtějí a s takovým postupem že v žádném případě nesouhlasím a žádám o vrácení přeplatku.

Reklamaci jsem vyřídil a přeplatek mně vrátili s omluvou, že došlo k systémové chybě. Bohužel, systémová chyba se dost často opakuje a proto je nanejvýš nutné neustále kontrolovat uskutečněné hovory a ihned reklamovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...