Přejít na obsah

Neomezené volání zdarma v síti


Návštěvník kajoslav

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník onak

No zajímalo by mě to taky, ale vzhledem k tomu, že na stránkách Karnevalu je v ceníku psáno volání v síti Karneval zdarma, chápu to jen jako síť Karneval, nikoliv UPC.

 

Pro síť UPC to platí naopak. Je to jen můj názor. Pravda může být úplně jinde. :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník pavlis

Zhruba v polovině října jsem vznesl tento dotaz na infolinku - odpověděli, že na propojení obou sítí se pracuje, ale nebyli schopni říct, kdy to bude zrealizováno.

Podle posledního výpisu hovorů, který přišel včera, je volání do UPC pořád zpoplatněno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 5 týdnech...
Návštěvník Frantisek

Zdravim, tak od 1.12. je volani mezi sití Karneval a UPC zdarma. No pracovalo se na tom a nakonec to zvladli. Jinak volani neni nijak omezene, ale to asi vsichni vede :wink: Hlavne nezapomente ze volani na KC je z pevny linky zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud mohu radit, tak volání do KC z linky UPC je sice zdarma, "systém" ale hodně často dělá chyby a toto volání zpoplatňuje. Stalo se mně to již v listopadu 2007 a znovu potom v lednu 2008. Je fakt, že přeplatek mně byl vrácen, ale dost dlouho jsem se s KC dohadoval pomocí e-mailu.

Pozor si dejte zejména na záměnu čísla 222980980 (UPC), kam voláte a za pozdější účtovaní hovoru na číslo 241005100 (O2), což je číslo zpoplatněné. Tuto záměnu bez vašeho vědomí udělá "systém" a hovor, pokud se důrazně neozvete, je vám naúčtován!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník onak

Jj je pravda, že dříve klientům bývalého Karnevalu, bylo volání na jejich linku, která má být zdarma stále zpoplatňováno. Ale myslím, že v posledním vyúčtování to bylo všechno vráceno a od té doby to všechno už funguje tak, jak má. Takže volání na jejich čísla už je doopravdy i pro zákazníky bývalého Karnevalu zdarma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...