Přejít na obsah

Údržba mailserveru, máte staré maily a nebo taky prázdno?


Návštěvník mifr

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Sakce "Internet" zanikla z pochopitelných důvodů. Přesun na registrace.upc.cz.

 

O e-mailu se radši nevyjadřuji. Stejně nakonec opravdu slouží jen pro e-maily od UPC.

 

PS: Mně na Karneval nepřišel za celou dobu provozu jediný spam, ale to mám štěstí, že tu adresu nikam nevystavuji, kde by to mohl chytnout nějaký robot ve velkém!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Pokud má UPC v úmyslu adresu @karneval.cz zrušít, tak myslím, že se to dalo řešit nějakou jinou, mnohem vhodnější a slušnější formou. přinejmenším dát s dostatečným předstihem vědět. Sice ji taky už nevyužím tak často, jako za dob Karnevalu, ale přeci jen ji ještě pár lidí i institucí mají uvedenou jako kontaktní adresu na mne.

Firemní adresu jsem k soukromým účelům používat nechtěl a karnevalácká adresa mi připadala důvěryhodnější než nějaká freemailová. Ovšem s přechodem pod UPC šla zřejmě veškerá důvěryhodnost ... někam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v Plzni to také už od rána nejde - a to mám mail jako hlavní vše důležité, objednávky a ostatní - když si platím kabelovku tak si přece nebudu platit další službu na mail.Seznam je poslední dobou také dost často nedostupný.na formulář z webu nereagují , mám si převést vše na xxxx@upcmail.cz nebo bude za chvíli také nedostupný bez upozornění? hlavně že si nechávájí platit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera mi schránku @karneval .cz zprovoznili, zahrnula mě spoustou spamu a dneska už zase nefunguje (asi to tak má být abych se z toho spamu nezbláznil) . V době Karnevalu nic podobného nepamatuji. Není pan Malina náhodou na dovolené?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

karnevalacký email se mi zdál důvěryhodnější než freemail, takže ho používám jako oficiální, mám na něj navázány nějaké registrace atd., takže ať se v UPC snaží a rychle ho rozjedou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...