Přejít na obsah

Údržba mailserveru, máte staré maily a nebo taky prázdno?


Návštěvník mifr

Doporučené příspěvky

Návštěvník mifr

Ať se na mne nikdo nezlobí, ale jsou to opravdu IDIOTI, když je pro ně obnovení ještě zdaleka nenaplněné 100 MB kapacity email. schránky nepředstavitelný úkol a snad si to tu někdo z nich přečte. Tohle není údržba, ale jistě tam někdo něco zase (jak to bývá) posr*l a teď z toho dělají "údržbu"...hovada. :roll: a zálohované mají opět jistě leda velký.. však víme co! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Mail a jeho webovy rozhrani byly pro Karneval vzdycky jenom nutny zlo, protoze proste kazdej ISP dava svejm klientum mailbox, tak oni museli taky. Ale kvalitativne to vzdycky stalo za **** a ja ho kvuli tomu ani nikdy poradne nepouzival

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nevím, jak vy, ale já ještě webmail obnovený nemám :? a začínám být zase ve stejném rozpoložení rozbít někomu za to držku...a to mi má dneska dojít technik vyměnit modem Motorola za nový....snad se uklidním včas...Kdybych tam neměl docela dost důležitou korespondenci a hlavně nečekal stejně důležitou, tak nehlesnu ani popel, ale takhle jsem docela s tím v ...víme všichni kde :?

 

u mě taky tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Ty prázdné schránky, kdy jsou všechny staré maily kdesi v čudu, to už zavání opravdu velkou ostudou Karnevalu. Navíc nikde ani slůvko vysvětlení, kdy a jak dlouho to ještě potrvá a zda budou vůbec obnoveny. To už vůbec nemluvím o tom, že elementární slušností by bylo se aspoň za způsobené potíže omluvit... přinejmenším. Ale to už bychom asi chtěli hodně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Velké množství dat. To máte tak, když si tam každý nechá spam, notifikaci o prekroceni dat. limitu, aj. Nicméně, pořád se to kopíruje, takže zachovat klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

To já celkem chápu. I když třeba toho spamu by bylo míň. kdyby fungovaly spamovací filtry tak jak mají. Ale vadí mi to jednání se zákazníkem, kdy na to, že mu na nějakou x-dlouhou dobu zmizí data neupozorní předem a ani pak se nikdo neobtěžuje ani s vysvětlením, ani s omluvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Tak za to se ti Katodo milerád podepíšu a skvěle jsi to vystihl! Znovu říkám, že já bych tady nepsal takové slovíčka, které jsem použil, kdybych měl jistotu ANO JISTOTU, že to bude obnoveno. Je pravda, že mám většinu z toho přetaženou doma, ale teď mi tam měla přijít nejedna dost důležitá zpráva a bůhví, jestli je ještě uvidím. Ano, můžu dotyčným odesílatelům říci, aby to přeposlali ještě jednou (pokud to v uvedenou dobu odstávky přišlo a bylo (snad) zachyceno), ale v některých případech je už i tohle dožadování se opět cosi zaslat DOST nepřijatelné a to je ten problém...snad to všechno zachytili a snad to všechno brzo obnoví...jen tolik jsem chtěl. Jinak už mám nový modem...jakousi černou Motorolu a mnohem menší, než ta "klasická bílá)...pardon, za netechnický popis, ale nemám chuť ani náladu se dívat na její model, ale šlape (zatím). Ach jo, už abych měl ty mejly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mifr

Tak hlasím, že já už svá data taky mám! Sice bez omluvy, ale hlavně že jsou!! Takže asi už je tenhle thread téměř bezpředmětný, ale nechejme ho...jeden nikdy neví! :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velké množství dat. To máte tak, když si tam každý nechá spam, notifikaci o prekroceni dat. limitu, aj. Nicméně, pořád se to kopíruje, takže zachovat klid.

 

a kdy bude dokopírováno, protože teď ji mám stále prázdnou a chci vědět kdy se mám začít zlobit :rambo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...