Přejít na obsah

Úroveň signálu


Návštěvník Katoda

Doporučené příspěvky

Návštěvník vitner

Musim potvrdit postupne zeslabovani urovne signalu. Nyni mi STB ukazuje okolo 45%. STBcko mam nekdy od vanoca a vim ze tehdy byla uroven signalu daleko vyssi (presne nevim). Kvalita je ale porad stejna 97-99%, tak snad to nebude mit vliv na vysledny obraz.

Dan (Litvinov)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Me ted prekvapila jedna vec. Objednal jsem si druhy STB, coz byl sam o sobe porod, a jelikoz nefungovala karta na conax, testoval jsem to ze vsech stran. Muj stary STB ukazuje uroven signalu u zdroje 99%, STB s nefukcni kartou ukazoval 87%. Kdyz jsem dostal novou sadu, zkusil jsem to a zase 87% u noveho STB a 99% u stareho :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník onak

Ahoj, tak už nám konečně do Příbrami zavedli digitál, chtěl jsem se zeptat, na jakých hodnotách by se měla pohybovat úroveň signálu? Já tam mám úroveň 84 - 85 % (u 5 multiplexů - u HBO, atd. mám úroveň cca 90 %) a kvalita signálu všude tak nastejno 97 - 99 %.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

Mě se běžně pohybuje úroveň signálu ve všech multiplexech na 99%. Většinou je to velmi stabilní, několikrát jsem si ale také všimnul, že na přechodnou dobu (někdy i na několik dní) úroveň klesla na nižší hodnoty. Dokonce jeden čas byla v jednom multiplexu na pouhých 35%(!), přesto ale na kvalitě obrazu i zvuku to poznat nebylo. Důležitá je hodnota kvality signálu ta by se měla pohybovat na oněch 97-99% jak uvádíš. Pokud je nižší, tak už je patrná pixelizace (čtverečkování) obrazu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...