Přejít na obsah

Karneval a jeji trafficmeter definitivne krade data


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Alpyn

Ano , od 15.5.2007 u sebe registruji na Bitmeteru, že stále počítač jakože něco stahuje a tím pádem mi někdo jako vlastně krade data. Nevím kolik to dělá denně, protože to bych musel nějak sledovat, ale rychlost stahování na Bitmeteru se pohybuje 4 - 13 kilobits/s, aniž bych samozřejmě cokoliv stahoval. Před 15.5. to u mne nedělalo, takže u mne je to nová věc. Takže přechod k UPC znamenal, sice navýšení rychlosti a dat, ale zároveň i stálé odebírání dat, takže jsem z toho ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Jestli odchazi/prichazi data opravdu nepretrzite z/do tvyho PC tak v nem mas naky svinstvo nebo neco co proste porad komunikuje.... s tim nemuze mit poskytovatel nic spolecnyho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Jestli odchazi/prichazi data opravdu nepretrzite z/do tvyho PC tak v nem mas naky svinstvo nebo neco co proste porad komunikuje.... s tim nemuze mit poskytovatel nic spolecnyho....

 

Ale prd. Delaji to ARP requesty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Vsimni si toho podtrhnutyho slova.... Navic pokud to zacalo "z niceho nic".... (zmena tarifu nebude duvod)..

Nevim teda jak ostatnim ale me ty data "nepretrzite" netecou.... jsou v tom mezery. (Mozna by to pak prumerne dalo to zmineny cislo, ale prumerne, ne nepretrzite....)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník MichalW

No to tedy nemůže!Pochop,že nemají síť v řádném stavu.Dnes to jen zbytečně zatěžuje síť (počítadlo bych řekl,že opravili).Zítra ale můžou způsobit škodu.A porušují smlouvu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Vsimni si toho podtrhnutyho slova.... Navic pokud to zacalo "z niceho nic".... (zmena tarifu nebude duvod)..

Nevim teda jak ostatnim ale me ty data "nepretrzite" netecou.... jsou v tom mezery. (Mozna by to pak prumerne dalo to zmineny cislo, ale prumerne, ne nepretrzite....)

 

ale prd. nedelej ze me vola. Mam spusteny iptraf a vidim co vidim. tecka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale nyní vám to může být již jedno, ne? Karneval zrušil limity u všech tarifů kromě STARTERu, zde nechal 20 GB!

Diskuze zde

 

No ne kazdy chce prechazet na ty jejjich uzasne nove tarify. Zejmena mi u nich vadi to, ze chybi nejaka garance minimalniho datoveho toku. A za zamysleni stoji take to, ze sice 1.7. zavedly zruseni limitu na prenosy, ale s timto datem take zacaly prazdniny a internetova okurkova sezona, takze se az tolik stahovat nebude (nebo se mylim a naopak se bude parit po siti unreal 24h denne). Osobne si myslim, ze se jednalo o marketingovy tah, aby se na prazdniny natahali novi zajemci o internet, ovsem nemam iluze o tom, ze se limity zavadet nebudou (tipuju rijen nebo leden). Proc by jinak FUP nevypustili z podminek. A pak jit na 64/64, to by bylo na provaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...