Přejít na obsah

SB a analog DVD Recorder


Návštěvník petrenka

Doporučené příspěvky

Návštěvník petrenka

Zeptám se jako laik v této věci : jak funguje nahrávání(programování) pořadů s klasický DVD Recordérem s HDD a digitálním setopboxem ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy
Zeptám se jako laik v této věci : jak funguje nahrávání(programování) pořadů s klasický DVD Recordérem s HDD a digitálním setopboxem ?

 

Blbě :D Mít tuner v jednom přístroji a rekordér v druhém je vždycky na pytel. Navíc ty neustálý převody analog-digi a zpět, no, co si budeme povídat. Proto pořád nouzově nahrávám na VHS a trpím a čekám. Ale k věci. Nahrávám zatím pouze přímo, tzn. ručně, prostě nastavím kanál na STB a spustím nahrávání. Časovač na STB mě jednou pěkně vypekl a nějak tomu nedůvěruju. A navíc mám pocit, že ten AV2 pro video na STB je tak nějak horší, než jednička, ale nevím, může to být i kabelem. Takže s programováním zatím jen špatné zkušenosti, snad se najde dost lidí s opačným názorem. Já chcu HDD!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy
Až bude STB s HDD(pokud bude), tak z něho bude problém uložený stream dostat. Je tam jen USB1.1 prý ještě nějaký nestandardní formát uložení :-(

 

Aha :( Naštěstí jsem neměl v plánu moc archivovat, co nahraju, ale stejně zamrzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrenka

takže kupovat DVD recorder je jak sázka do loterie - co když to za dva roky vypnout a já budu nahrávat jen ten program,který je nastavený SB !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Japhy
Má cenu tedy teď kupovat ten recordér, nebo počkat ?

 

Pokud hodláš sledovat digitální vysílání, je absolutní blbost kupovat analogový rekordér. A ta předchozí otázka. Nevím, co jako mají vypnout (že by digi?), ale situace je taková, že momentálně můžeš nahrávat jen to, na co koukáš(v digi), jelikož STB má jen jeden tuner. Dva bude mít až ten s HDD a k tomu už zase nebudeš potřebovat žádný rekordér.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petrenka

Myslel jsem, že zruší ten analog.

 

Nechci sledovat digitální vysílání,ale pokud nebude jiná možnost, tak ....

 

Snad ten analog bude ještě aspoň 3-4 roky na Karnevalu fungovat, jinak by to byly vyhozené peníze (DVD recorder s HDD) :shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Zrušení analogového vysílání v kabelové síti (ICZ, TES) se za vedení Karnevalu plánovalo až kolem roku 2015 - 2020, takže času dooost. Teď s příchodem UPC se může vše změnit, nicméně nedokážu posoudit, jestli půjde o kratší časový interval, či přesný opak.

 

PS: DVD recorder se může vždy hodit. Můžeš se tedy rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...