Přejít na obsah

Síťový kabel byl odpojen ...


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Všem přeji hezký den a prosím o pomoc. Připojení: Modem - SPA2102 - PC (dynamická IP - TURBO 1M). Denně se mi stává, že pokud zapnu PC, tak mi to hlásí, že síťový kabel byl odpojen. Pomáhá buď restart modemu nebo spa a nebo přepojení ethernetového kabelu ze SPA přímo do modemu, po té se PC pokouší obnovit spojení, což proběhne tak jaksi "napůl", pak vrátím kabel zpět do SPA a vše jede bez problémů. Jsem z toho denního restartování a přepojování docela zoufalý. Předem děkuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vadna sitovka, kabel nebo ethernet port u modemu. Vzhledem k pravdepodobnosti, prover nejdriv kabel, pak sitovku a pokud uz si nebudes vedet rady, kontaktuj borce na helpdesku v Karnevalu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno-Černovice

teď laboruji se síťovkou, zítra ji zkusím vyměnit. Docela mne zaráží, že v případě kdy mi to hlásí, že je síťový kabel odpojen, tak mi nefunguje ani ping na 127.0.0.1. Že by byla vadná "napůl"? Na Karneval jsem volal, tam mi doporučili ať zkusím jiný PC atd. (jednoduše až zjistím kde je chyba a pokud bude u nich, tak jim říci kde a oni ji odstraní :lol: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsem vyměnil kabel mezi PC a SPA a síť se rozběhla (bez jakéhokoliv resetu), což se nikdy nestalo. Zítra uvidíme, zda-li byl kabel skutečně vadný nebo to byla jen shoda náhod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,mam podobny problem: behem behu PC mne prestane jit net a modem se restartuje a pak je vse ok. Dela to uz tyden. Zitra se ma stavit technik. Kdyz tak pak napisu co s tim bylo. Jinak jsem z Brna, Cerna Pole jen pro info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...