Přejít na obsah

navýší se limity?


tramin

Které internetové tarify by jste raději chtěli ?  

30 hlasů

  1. 1. Které internetové tarify by jste raději chtěli ?

    • Karneval
      24
    • UPC
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

89.102.91.219:

vypovedet smlouvy a byt bez netu ? :) tos uhod :) (nejaky wifi kde ani poradne nevim jaka ta rychlost bude protoze sami spravci nevedi jakej je rozdil mezi agregaci a sdilenim pro me neni varianta). Nekomu to FUP holt staci.... no a koneckoncu 256 je stale relativne pouzitelne proti 64.

Limit nezvysi driv, dokud to neudela naka plnohodnotna konkurence (takze hlavne O2), to je prece jasny. Jinak nemaj duvod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před měsícem jsem ukončil smlouvu s Karnevalem a teď mám bezdrát. Za tři stovky s DPH průměrně 1,8 Mb/s ke mně a 700kb/s ode mně. Je to přes Internext 2000, ale v paneláku poskytuje Internet i ERKOR zhruba za stejný peníz a ve stejné kvalitně. Oba dva provideři nemají žádné FUP. K tomu jsem si ještě pořídil IP telefon od www.802.cz. Dávají zařízení zdarma, měsíční paušál 1 Kč. Ceny neuvěřitelné nízké, tarifikace po vteřině. Kvalita stejná nebo spíše lepší, než to bylo s Telecomem, normální číslo jako na pevnou linku. Jsem vysmátý, přeji to i vám ... :-))) Ať žije konkurence ... :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před měsícem jsem ukončil smlouvu s Karnevalem a teď mám bezdrát. Za tři stovky s DPH průměrně 1,8 Mb/s ke mně a 700kb/s ode mně. Je to přes Internext 2000, ale v paneláku poskytuje Internet i ERKOR zhruba za stejný peníz a ve stejné kvalitně. Oba dva provideři nemají žádné FUP. K tomu jsem si ještě pořídil IP telefon od www.802.cz. Dávají zařízení zdarma, měsíční paušál 1 Kč. Ceny neuvěřitelné nízké, tarifikace po vteřině. Kvalita stejná nebo spíše lepší, než to bylo s Telecomem, normální číslo jako na pevnou linku. Jsem vysmátý, přeji to i vám ... :-))) Ať žije konkurence ... :-)))

 

 

 

podle IP 85.92.36.14

shp4-zl.inext.cz

Vypada to ze nas houpes! Musis napsat i to ze se o to delite tri lidi.

VYSOKORYCHLOSTNÍ NEOMEZENÉ PŘIPOJENÍ

 

Nejvýhodnější vysokorychlostní nabídka na trhu. Ideální pro trvalý přenos dat bez nároků na garanci.

 

Tarif Aktivace Měsíční paušál Agregace Rychlost In/Out cena bez DPH

MINI 900,-Kč 250,-Kč 1:4 2048/1024

STANDART 900,-Kč 450,-Kč 1:4 4096/1024

FIX 900,-Kč 250,-Kč 1:1 128/128

 

Trvalé připojení k Internetu bez časových omezení. Objem přenášených dat není zpoplatňován. Sdílení linky nastaveno dle agregace. Datová trasa je zakončena ethernet rozhraním se statickou IP adresou. Tyto tarify lze objednat pouze u skupinových přípojek v panelových domech ( minimálně 3 uživatelé ). Mesíční poplatek je účtován čtvrtletně.

 

Vice na http://www.inext.cz/cenik.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

900 Kč aktivaci jsem přežil, nakonec jsem platil skoro 800 měsíčně Karnevalu, teď je to 300, takže to budu mít za necelé dva měsíce zpátky. Agregace je u mého tarifu 1:4, ale psal jsem jaké rychlosti běžně měřím a výkyvy jsou +- 5%. Všichni nejsou blázni, kteří by 24hodin denně stahovali. To, že je tam napsané bez garance je mi celkem jedno. Když by byl nějaký výpadek, tak bych přežil, že to budou spravovat třeba o pár hodin delší dobu než připojení firmě. :-) No a rád bych viděl tu garanci Karnevalu, kdyby všichni uživatelé začali stahovat v jednom okamžiku. FUP neexistuje, ale pro úplnost, obchodní zástupce nás upozornil, že kdybychom běžně za měsíc stahovali stovky GB, tak by nás "napomenuli", a kdyby to nepomohlo, tak by "provinilci" museli snížit rychlost na čtvrtinu. Že desítky jim nevadí ...:-)

Soused, co má připojení od ERKORU, tak platí sice 320Kč/měsíc, a měl o pár stovek větší připojovací poplatek, má ale stabilní rychlost 2Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

89.102.91.219 :

lol to by me zajimalo proc kdyz nekomu FUP staci, tak je automaticky zamestnancem Karnevalu :)) Ne, skutecne s nima nemam nic spolecnyho, a 10GB mi opravdu staci :) I kdyz ted mam diky ty akci 99kc 20GB :)

Jinak ja teda mnohem radsi limit kterej mi staci, nez se o net delit s X lidma a pak nadavat ze proc zrovna kdyz si potrebuju neco stahnout tak X dalsich sousedu musi tahat taky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kema
S limitama asi něco dělaj, ale obráceně.

Včera končilo moje zúčtovací období a dnes od půlnoci bych měl mít nulu.

Počítač jsem včera vypl asi kolem desáté hodiny a ráno po zapnutí ukazoval Karneval Monitor D:0 U:0.

Stáhl jsem si ráno poštu a vypnul jsem PC protože jsem odjížděl na kontrolu do města.

Před chvilkou (po obědě) jsem opět zapl PC a v poště mám oznámení o dosažení 75% datového limitu !!!!!

Karneval Monitor to potvrzuje. D: 1,51GB U: 328,49MB.

 

Hned jsem jim psal, ale už teď vím že se nechytám. Mám připojení TURBO 1M a tak jsem na celý měsíc asi odkázán na 250/100, protože těch půl giga co mi zbývá mám do konce týdne pryč.

KARNEVAL mě pěkně s..e !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Tak světe div se, ale moje reklamace byla vyřízena KLADNĚ!

Karneval se ze dne na den lepší :-)

----------------------

Vážený kliente,

 

byla zjištěna chyba na serveru.

 

Jako kompenzace Vám byl pro toto datové období

jednorázově navýšen limit o 2 GB/2 GB.

 

Omlouváme se Vám za způsobené potíže a děkujeme za pochopení.

 

S pozdravem a přáním příjemného dne

 

 

Irena Mikitincová

Supervizor podpory datových služeb

Karneval Media s.r.o.

U Svobodárny 5/1500

190 00 Praha 9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podzim je fuč, Karneval upravil ceny,ale je to spíš vydírání, sazbu Vám sníží jen při odebíraných 3 službách,takže vlastně nic.Stále zůstává nejdražším poskytovatelem.Počítám že počkám až mi vyprší smlouva a půjdu jinam.Jinde je levněji a bez omezení stažených dat! :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...