Přejít na obsah

navýší se limity?


tramin

Které internetové tarify by jste raději chtěli ?  

30 hlasů

  1. 1. Které internetové tarify by jste raději chtěli ?

    • Karneval
      24
    • UPC
      8

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Statisticky vzato vysokému procentu lidí datový limit opravdu stačí. Dodal bych, že kontakt centrum je prakticky ten poslední, kdo něco ví, takže jejich informace brát s rezervou. To bych se však stále opakoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většině zákazníků asi skutečně bude limit FUP stačit. Mě taky stačil. Problém byl jen v tom, že by mi víc než dostatečně stačila rychlost 1Mbit/s, ale už ne datový limit, který je směšně malý. Proto jsem musel platit tarif 3M a to čistě proto, abych měl dostatečný datový limit. Ale vzhledem k tomu, že Karneval zaspal dobu, tak teď platím u jiného poskytovatele za pro mne víc než vyhovující připojení 300Kč místo Karnevaláckých téměř 800Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobra vam to staci ale ja se divam hodne do archivu CT,protoze pres tyden nejsem doma - a jsou tam nejake porady ktere nestiham,posloucham net radio,divam se na stream videa,a to ani nerikam kdyz se divam na nejaky fotbal prenos - to pak jak se mi snizi rychlost na 256 se muzu tak max. divat z okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník JirkaH
Dobra vam to staci ale ja se divam hodne do archivu CT,protoze pres tyden nejsem doma - a jsou tam nejake porady ktere nestiham,posloucham net radio,divam se na stream videa,a to ani nerikam kdyz se divam na nejaky fotbal prenos - to pak jak se mi snizi rychlost na 256 se muzu tak max. divat z okna

 

Verim, ze se Vam limity nelibi. Proto ale nemusite lhat. Mam 1M a tech 2G je opravdu rychle pryc, ale radia, archiv CT(vyssi kvalita) atd. jede na 256kb opravdu v pohode. Nemam zadny problem ani s VOIP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No me se to ale silene seka ! jde to treba 10 sekund v pohode,pak to ais 5 s nacita a pak to jede zase asi 10 sekund v pohode a furt dokola !! - Nelzu !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč tady pořád všichni brečíte. Pochopte, že v dnešní době si už nekupujete rychlost (1Mbit nakonec stačí všem), ale objem přenesených dat. Nestačí vám? Kupte si vyšší. Je drahý? Běžte ke konkurenci. Když na to nemáte, máte smůlu. Mě taky štve, že nemám Ferrari, nespím každý měsíc s jinou playmate a netrávím volné chvíle v Karibiku, ale takový je život...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník frank
Nechápu, proč tady pořád všichni brečíte. Pochopte, že v dnešní době si už nekupujete rychlost (1Mbit nakonec stačí všem), ale objem přenesených dat. Nestačí vám? Kupte si vyšší. Je drahý? Běžte ke konkurenci. Když na to nemáte, máte smůlu. Mě taky štve, že nemám Ferrari, nespím každý měsíc s jinou playmate a netrávím volné chvíle v Karibiku, ale takový je život...

Nebrečíme, jen chceme za evropské ceny evropské služby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...