Přejít na obsah

Programová na bídka


Návštěvník Fialka

Doporučené příspěvky

Návštěvník Katoda
Tak podle informace, která běží už několik dní na Promo kanále by od dnešního dne na kanále K27 měl být pro Prahu a okolí vysílán filmový TCM spolu s dětským Cartoon Network. Samozřejmě, že neběží nic...

 

Tak už běží, dokonce už dva dny, ale jaksi to asi zapomněl někdo odkódovat či co, protože mě neustále vítá jen černá obrazovka s nápisem, že "Channel TCM/Cart needs authorization key". :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Tak podle informace, která běží už několik dní na Promo kanále by od dnešního dne na kanále K27 měl být pro Prahu a okolí vysílán filmový TCM spolu s dětským Cartoon Network. Samozřejmě, že neběží nic...

 

Tak už běží, dokonce už dva dny, ale jaksi to asi zapomněl někdo odkódovat či co, protože mě neustále vítá jen černá obrazovka s nápisem, že "Channel TCM/Cart needs authorization key". :D

 

Jo tyhle hlášky se občas objevují - třeba "Program není dostupný nebo je zakódovaný". Někdy je i vidět jak procvníci Karnevalu v jejich softwaru nastavují programy. :clown:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Tak podle informace, která běží už několik dní na Promo kanále by od dnešního dne na kanále K27 měl být pro Prahu a okolí vysílán filmový TCM spolu s dětským Cartoon Network. Samozřejmě, že neběží nic...

 

Tak už běží, dokonce už dva dny, ale jaksi to asi zapomněl někdo odkódovat či co, protože mě neustále vítá jen černá obrazovka s nápisem, že "Channel TCM/Cart needs authorization key". :D

 

Tak už ti tam ten TCM / CN funguje, pustili to dneska kolem 18:30 :D

 

petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Co říkáte na programovou nabídku Karnevalu ?

Podle me by tam nektery programy typu Romantika nebo ti rusáci vůbec nemuseli byt.

No s Romanticou plně souhlasím, to snad (bez urážky) může sledovat jen úplný pako (nebo paka?) Ale s tím ruským kanálem bych nic nedělal, podle mě je jen dobře, když je jazyková pestrost - myslím že např. někomu, kdo studuje ruštinu to může být fakt perfektní pomůcka. S tím souvisí to, že se mi vůbec nelíbí, že přibývají zbytečné anglicky namluvené kanály na úkor německých - u nás v Brně např. před cca 4 rokama byly 2 programy rakouské TV a k tomu 4 komerční německé kanály. Ty se postupně rušily a teď už zbyli jen ti rakušáci a jeden německý kanál Pro 7. Místo toho mezitím přibyly hovadiny typu AXN, Extreme Sports a Reality TV. Dost se bojím, aby nezmizel např. jediný francouzský kanál TV5 - vím o dost lidech, kteří si kabelovku drží jen kvůli němu. No a třeba mě dost naštvali, když ze dvou světových zpravodajských kanálů (CNN a BBC) zmizelo zrovna BBC. Myslím, že jsou vcelku objektivní, kdežto na tu tendenční propagandu na CNN se nedá vůbec dívat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Jak vidim tak kazdyho zajima neco jinyho, ja na treba Extreme Sports koukam docela casto, zato TV5, protoze nemumim francouzky me moc nebere.

Ale jak je videt tak na Romantice se zhodneme vsichni. :thumbdown:

 

Na Romantice se tady ve fóru shodneme asi všichni, ale určitě nějaké diváky má. Každopádně by zrovna tenhle program klidně v nabídce mohl chybět. Raději by mohli vrátit zpravodajskou BBC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Raději by mohli vrátit zpravodajskou BBC.

V Praze a okolí BBC stále je a doufám, že i zůstane. Docela mě ale děsí, jak se Karneval při změnách programové nabídky začíná podobat UPC. Obávám se, aby nějakou vymatlanou hlavu například nenapadlo zařadit ten nový ČÍNSKÝ zpravodajský kanál CCTV-9 právě na úkor BBC nebo CNN. (viz http://www.karneval.cz/FrontClanek.aspx?idsekce=11670 )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ja se na MusicBox docela tesim, protoze na MTV a VH-1 se prakticky vubec nedivam.

Ten cinsky kanalCCTV-9 podle me zaradi kvuly nalakani novych zakazniku z rad nasi sikmooke mensiny a stejne tak to je i u ruske ORT 1.

Dost se bojím, aby nezmizel např. jediný francouzský kanál TV5 - vím o dost lidech, kteří si kabelovku drží jen kvůli němu

Platit kabelovce kvuli TV5 povazuju za blbost, protoze na i obycejnym analogovym satelitu, kterej dnes stoji pakatel, se da chytnou hned nekolik francouzkych kanalu.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...