Přejít na obsah

Výpis volání


Návštěvník pekos

Doporučené příspěvky

Mám ten samej problém - v detailním výpisu hovorů nevidím vůbec nic. Zkoušel jsem to v Opeře i v IE. Možná že to je tím, že než se vyčerpá těch 75 minut free, tak nic není vidět. Až potom ty placený hovory. Jenže jestli to tak je, tak je to pěkně blbý, prože si člověk nemůže kontrolovat, kolik zbývá free minut k provolání. Chci se na to už dva dny zeptat na helpline, jenže se tam vůbec nedá dovolat, pořád jen obsazovací tón, je to nějaký divný, jestli už to nezabalili....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam telefon taky necely mesic.Na vypisu jsem byl jiz nekolikrat a poprve tam vypis byl (bylo mozno vybrat z rolrtoveho menu uctovaci obdobi.Pak tam nekolikrat nebylo nic (roletka prazdna) a vcera se zase nahodou objevil tak proto se ptam.Pouzivam Firefox,ale zkousel jsem to i s IE.

 

Pekos

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Detailní telefonní výpisy byly od listopadu 2006 až do 14.6.2007 OK. Teď je ale konec - nezobrazuje se NIC !! Sice jsem poslal dotaz na jejich formulář, ale mám zkušenost, že stejně nikdo neodepíše. Změnili jsme tarif - původně POVÍDEJ a nyní BASIC. Nevím, jestli to s tím nesouvisí. Dovolat se není kam, člověk se nedoví vůbec NIC. Nevím, co dál. Poradí někdo ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...