Přejít na obsah

Kontakt na Karneval


Návštěvník onak

Doporučené příspěvky

Návštěvník onak

Koukal jsem takhle na televizi a najednou tam bezi reklama na Karneval a v te reklame se vyskytuje nove cislo na Karneval a to bezplatne. Vsiml jste si toho taky nekdo jinej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník onak

Jo ma toto bezplatne cislo: 800 700 222 . Nevim jak to tam chodi v prac. dny, ale o vikendu tam je zaznamnik. Tady je obrazek, kterej jsem ofotil ze stranek www.megavanoce.cz (kdyz proklikavas tu televizi, tak se ti tam ta reklama zobrazi).

 

karneval.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník onak

Na promo kanále je informace Kontakt na kontaktcentrum a jsou tam dve cisla. Jedno je 844 111 116 a to druhy 284 085 111. Uz jste nekdo na to zkousel volat? Jestli tato linka funguje uplne stejne jako ta 844? Dik za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník onak

Tak teď koukám a na stránkách Karnevalu už je jen to číslo 284 085 111. Zkoušel už někdo na to volat? Konečně to je zpoplatněný jako na normální pevnou linku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přestala nám běžet kabelovka,tak jsem to právě zkusila a zatelefonovala na číslo 284085111 :? . Ozvala se mi jen smyčka a na nic mi to nereagovalo :cry: . Jen jsem dostala jednu radu...v případě nedovolání na zákaznické centrum použijte e-mail formulář :( . Fakt,rada nad zlato a ještě k tomu placená :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...