Přejít na obsah

přidávání komentářů


Návštěvník Kleff

Doporučené příspěvky

Návštěvník Kleff

Mám takový malý dotaz :)

Když se odešle formulář na přidávání komentářů tak se zobrazí stránka s informací že komentář je přidán a zobrazíte ho zde

 

a mě by zajímalo jestli by nebylo lepší kdyby se rovnou po odeslání formuláře objevilo téma kam byl komentář přidaný :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
Návštěvník paja

Tak vidím,že nejsem sama,také čekám a jak čtu těžko se dočkám internetu.Platit budou chtít,jen já nebudu vědět za co,když již 5 den internet visí někde ve vzduchu. Také to,že se dostanete jen na operátory a nikam jinem je zarážející,ale pokusím se ne ně přes obchodní inspekci a také existuje tv Nova....lidé by měli vědět,že upc je firma velice nespolehlivá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Návštěvník Jaku
...chci citovat jenom určitou jeho část...

V tu chvíli kliknu na políčko odpovědět, a dole pod editačním oknem jsou původní příspěvky.

Tam už citovat je i u posledního příspěvku.

 

Tak to dělám já. Netvrdím, že to je správně. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tlacitko citovat jsem zamerne u posledniho prispevku zakazal, protoze dokod tam bylo, tak valna vetsina uzivatelu namisto odpovedi pouzivala citaci a to vetsinou uplne zbytecne a ve vlakne pak bylo pomalu vic citaci nez samotnych prispevku a tim bylo neprehledne,

po zruseni tlacitka tento problem vyrazne ustal,

kdo chce citovat, muze to udelat jak pise Jaku, nebo oznacit cast citovaneho prispevku a formou kopirovat / vlozit ji dat do sve zpravy a pak tlacitkem Quote ji oznacit jako citovanou cast.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...