Přejít na obsah

STOP spamu


Návštěvník ludek

Doporučené příspěvky

Návštěvník ludek

Ahoj, cim dal vice je toto forum zahlcovano ruznym spamem ve vsech ruznych tematech. Vim ze je to tezky boj s vetrnymi mlyny , ale presto bych poprosil admina jestli by s tim neslo neco delat . Za chvili tady bude vic spamu nez zprav tykajici se Karnevalu . Dekuji predem

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Spam zasílaný roboty nyní, pokud jej naleznu, ihned mažu, avšak brzy zavedeme oveřování, takže by měl být snad "částečně" pokoj :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Gorm
Spam zasílaný roboty nyní, pokud jej naleznu, ihned mažu, avšak brzy zavedeme oveřování, takže by měl být snad "částečně" pokoj :)

 

Co nejdriv prosim. Je to den ode dne horsi :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi se omlouvam za ten spam, uz me to take pekne ser..., bouhuzel roboti, kteri sem posilaji tento bordel, uz jsou tak vychytrali ze obejdou i nektere zabrany proti nim, jedinou obranou je upgrade fora na nejvyzsi verzi coz vzhledem k ruznym vychytavkam a modum ktere sem byly casem pridany vyzaduje nemalou praci,

do tydne se pokusim s tim neco udelat, do te doby me nezbyva nic jineho nez ten bordel mazat rucne :-(

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludek

Nechci napovidat, jsem v administraci fora absolutne neznaly clovek , ale myslim ze se s tim dobre vyporadali na konkurencnim foru www.telefonujeme.com. Taky tam byvalo spousty SPAMu ale ted uz je nejaky cas klid. Tak jen tak pro inspiraci je mozne mrknout jak to vyresili tam :P

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

ja jsem se na cizich phpbb forech uz nekolikrat setkal s dvema formami obrany - jedna spociva v tom ze pri posilani postu je tam jeste roletkovy menu s volbou Poslat prispevek a defaultne nastaveno na Ne. CLovek musi roletku sjet na Ano a pak muze postovat.

Ale to asi roboti obejdou taky.

 

Ale myslim ze phpbb mod/hack se zadavanim ochraneho kodu z obrazku uz jentak neprolomi - alespon na forech kde jsem se s nimi setkal, jsem spam nezahlidl ani z dalky ...

tot navhry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...