Přejít na obsah

Karneval zrusil limity ?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Honza007
Jo ale i kdyby mi to jelo 100kb/s tak toho stahnu 3x vice nez s karnvalem po prekroceni FUP !!!!!

Nějak divně počítáš! Nepleť si kb/s a kB/s. Když překročíš na Karnevalu, tak ti to jede 256kb/s. To je 2,5x více než 100kb/s. Stahovat 100kb/s tzn. 12,5kB/s, tak to radši vyhodím z okna. :twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapoměli jste, že tam je agregace 1:20. Až vám to pojede 100kb/s tak vyreklamujete leda h***o. Ani jedna ze společností si nezaslouží chválu, tak prosím kroťte své ovace.

To je sice pravda, ale O2 má agregaci 1:50 a většina uživatelů si na rychlost nestěžuje, tak myslím že při agregaci 1:20 to nebude zas tak strašný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ale i kdyby mi to jelo 100kb/s tak toho stahnu 3x vice nez s karnvalem po prekroceni FUP !!!!!

Nějak divně počítáš! Nepleť si kb/s a kB/s. Když překročíš na Karnevalu, tak ti to jede 256kb/s. To je 2,5x více než 100kb/s. Stahovat 100kb/s tzn. 12,5kB/s, tak to radši vyhodím z okna. :twisted:

 

jo sorry prehled jsem to.Myslel jsem samozrejme 100 kB/s u stahovani - moje chyba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...