Přejít na obsah

Karneval zrusil limity ?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník majty

me to bohuzel funguje dobre :(

 

Tarif: TURBO 2000

Přeneseno dat: 45.47 GB / 6.25 GB

Přístupová rychlost: 5000/500 kbps

Datový limit FUP: 20 GB/20 GB

Zbývá vyčerpat: /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník SWE

Borci, to zatim nereste, dokud se k tem zmenam ve FUP nejak oficialneji nevyjadri. Nekteri maji stesti mno...

Ja napr. porad mam pevnou verejnou a to uz jsem ji zrusil asi pred pul rokem (jenom skoda, ze na modemu mam povolene max 2 sitovky...) maji v tom holt bordel, coz se ale pri takovem poctu zakazniku da docela ocekavat...

Hlavni je, ze vetsinou skodi Karneval v podstate sam sobe, ne nam :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cauky, no ja pochybuju ze by karneval nekdy zrusil limity, kdyz sem mel net od nich tak me taky nekdy obcas blblo pocitadlo, kazdopadne ted uz ho skoro tri mesice nemam a uz 10dni jedu pres bluetone premium 2mbit no fup :D , jen chci rict ze ve spolecnosti karneval je totalni bordel, vratnou zalohu za modem tisicovku sem z nich dostaval pres dva mesice (nastesti sem mel listek z posty pac sem to poslal doporucene) a mel sem kuli tomu snad 20 hovoru s nima :-/, jsem rad ze jsem utekl od nich a nelituju toho, tak zdar :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza007

Zapoměli jste, že tam je agregace 1:20. Až vám to pojede 100kb/s tak vyreklamujete leda h***o. Ani jedna ze společností si nezaslouží chválu, tak prosím kroťte své ovace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MeTo

Honza007 : Telecom provozuje ty svoje "extreme" varianty nebo jak se to ted menuje na 1:50..... a nejak to nikomu padesatinou rychlosti nejede.... A to ze tam maj 1:20.... to je nahodou v pohode. Nebo by jsi snad chtel 1:1 za ty prachy ? :))) Kdyz tak ctu ty fora tak spis narazim na to ze komunikace s Bluetone dost vazne a na to se nadava.... ale na rychlost nak moc ani ne.... Sice znam jen jednoho cloveka co BT Premium ma, ale ten si nemuze stezovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

ad Bluetone a komunikace, to bude asi pravda. zrovna k nim chci prehlasit pritelkyni a uz jsem odeslal dva maily a po tejdnu se jeste vubec neozvali. grrr :?

jinak reference od kamose skvely, na 2M bez problemu 15GB denne ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...