Přejít na obsah

Pomalý Internet byť 500


Návštěvník Dagmar

Doporučené příspěvky

Návštěvník Dagmar

Dobrý den. Včera mi byla naistalovaná služba od UPC, doporučili mi Internet 500. Dříve jsem měla 150. Když jsem si dělala test rychlosti tak dříve jsem měla download přes 90 a Upload přes 40, a ping 2- 3, čím nižší tím prý lepší, nyní mám Internet 500 a download mám kolem 60-80 a upload kolem 35 a ping ke 30.

Takže jsem teda trochu na nervy, k jakému poskytovateli jsem to vlastně přešla, že to vypadá že na tom budu nyní hůře přes to, že platba bude o min. jak 300 vyšší měsíčně.  Jak to máte prosím vy. Doma máme dva pc, v každé místnosti jeden, a tři tv. díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ApacheSK

Zariadenia máte pripojené káblom alebo cez wifi?

Modemom je nový Compal? (Biely modem)

Ak sú zariadenie pripojené káblom, akej kategórie sú?

Podľa toho, že bývate v prahe, to môže byť vyťaženosťou, rýchlosť je AŽ 500Mbit, i keby šiel iba 10mbit, všetko je právne v poriadku, pretože internet, s viac ako 80% garantnosťou funkčnosti ako je písane na papieroch by stál mnohokrát viac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jedete přes Wi-Fi  máte zařízení který umí tu rychlost ????   jakou máte v PC sítovou kartu ???? pokud máte starou kartu s rychlostí 150mb tak to těžko bude chodit rychleji

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Slamb připnutý a odepnutý toto téma
On ‎1‎/‎9‎/‎2019 at 8:43 PM, ApacheSK napsal:

rýchlosť je AŽ 500Mbit, i keby šiel iba 10mbit, všetko je právne v poriadku, pretože internet, s viac ako 80% garantnosťou funkčnosti ako je písane na papieroch by stál mnohokrát viac.

V Ceníku píší "Minimální zaručená úroveň kvality 220 000 / 22 000".

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je sice hezký co maj v ceníku, já jsem chtěl upozornit jen na to jestli má někdo 500 net a připojí to přes zařízení které tu rychlost neumí tak to těžko bude chodit touhle rychlostí a to neplatí jen pro Wi-Fi ale také pro připojení kabelem který musí mít také správnou specifikaci ……..   Kategorie - Maximální přenosová rychlost
Cat1 - 1 Mbps
Cat2 - 4 Mbps
Cat3 - 10 Mbps
Cat4 - 16 Mbps
Cat5 - 100Mbps
Cat5e - 1 Gbps
Cat6 - 10 Gbps
Cat6a - 10 Gbps
Cat7 -10 Gbps

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem klientem UPC už hodně dlouho (cca 18 let, z toho internet 9 let). Vždy, když mi zrychlovali internet, tak si zjistili, jaký mám modem, když neodpovídal dané rychlosti, tak mi ho vyměnili. Když jsem měl nedávno problém s rychlostí (běžel cca 80 Mbps, platím 300 Mbps), tak to nejdříve ověřovali na dálku na dvou zařízeních připojených kabelem a pak hned druhý den přijel technik zjistit a odstranit problém. Samozřejmě s tím rizikem, že pokud by zjistit chybu na mé straně, tak bych výjezd platil já. Je mi jasné, že kvalita WiFi je problematická a závislá na místních podmínkách, ale po kabelu se řídím zaručenou kvalitou a pokud problém trvá několik dní, tak je volám a vždy se to vyřešilo k mé spokojenosti.

  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...