Přejít na obsah

problém


Návštěvník michal

Doporučené příspěvky

Věř tomu, že ta ženská u telefonu nemá "tlačítko" na aktivaci předplatného. Všechno se dělá automaticky. Ptala se na předplatné, protože to má za úkol. předplatné vypadá podle toho co máš za nabídku třeba 01FFFFFF (při prvním zapnutí na 10 dní) a předplatné pro Standard je tuším 01080013

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Vlcak

nevíte někdo jestli se podmíněný přístup Conaxu aktivuje i o víkend. Mám to od včerejška zapnutý a pořád se mi neuvolnily další programy, běži jen tzv FREE. :shock::shock::shock:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Věř tomu, že ta ženská u telefonu nemá "tlačítko" na aktivaci předplatného. Všechno se dělá automaticky. Ptala se na předplatné, protože to má za úkol. předplatné vypadá podle toho co máš za nabídku třeba 01FFFFFF (při prvním zapnutí na 10 dní) a předplatné pro Standard je tuším 01080013

 

Nevěřím. Byla by to velká náhoda a spíš cítím s Vlčákem. Bude si asi muset počkat do pondělka aby si to zkontroloval po telefonu a věřím tomu, že mu to během hovoru " Náhodou" naskočí. :!:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Phar
a to jsem zvědavý, od kdy mi poběží těch 10 dnů se všemi programy, pokud mě oberou o tyhle dny, kdy mi jde jen FREE nabídka, tak mi to naštve

věř tomu, že ti to neprodlouží. u mě aktivace proběhla v pohodě, ale u ségry to trvalo 3 (slovy tři) dny než jí to naskočilo. když po šesti hodinách a několika resetech STB ségra volala na infolajnu, opka jí řekla, že jí ty programy určitě musí jít a má STB špatně zapojenej :lol: že free programy jdou jí nezajímalo. potom z ní vypadlo, že zkusí nabídku na dálku resetovat a aktivovat znova. když ani to nezabralo, tak se se ségrou domluvily, že pošlou servíce. to bylo ve středu a mechanikoman měl čas až v úterý další tejden. ségra už se smířila s tím, že tejden nebude mít HBO, který samozřejmě analogově vypnuli promptně a najednou v sobotu :bom::!::!::!: všechno fungovalo. když v pondělí na infolajnu volala a rušila opraváře tak se samozřejmě ptala na prodloužení zdarmanabídky a dozvěděla se, že to není jejich povinnost a že to samozřejmě :geek: neudělají. takže nedoufej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...