Přejít na obsah

problém


Návštěvník michal

Doporučené příspěvky

Dobrý den, dnes mě dodaly set-top-box a po zapojení a naladění stanic mě to u kodovaných píše podmíněný přístup Conax, není přístup a stanice to nezobrazuje. Někde se tu píše, že se musí nechat set-top-box zapnutý, ale stále nic. Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dajosx

Nechat zapnuty na nejakem nekodovanem kanalu (CT1)treba, a nechat to tak 30 minut a pak se ti odkoduji ty kanaly jaké maš mít ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Nechat zapnuty na nejakem nekodovanem kanalu (CT1)treba, a nechat to tak 30 minut a pak se ti odkoduji ty kanaly jaké maš mít ;)

na kodovanym kanale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pinguin
Měl sem to už nechaný puštěný a pořád sou zablokovaný. Asi to bude na řešení s Karnevalem?

jj zavolej tam, asi se nekde vytratila tvoje aktivace nebo co

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechat zapnuty na nejakem nekodovanem kanalu (CT1)treba, a nechat to tak 30 minut a pak se ti odkoduji ty kanaly jaké maš mít ;)

na kodovanym kanale

 

Nesmí to být akorát ty německé programy, jinak je jedno na jakém to je kanále ( před přesunutím předvopleb předvolby 1-41, ja si to nechal na CT1 a naskocilo to)

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Vlcak

Tak jsem se taky stal novým uživatelem digitální TV, mám STB od večera doma, tak hodinu zapnutý CT1 a pořád mám zakdovaný programy nabídky EXTRA, kterou mám zaplacenou, tak uvidím. Pokud to nenaskočí asi budu volat linku Karnevalu. Nebo mi někdo poradí něco víc.

Píše se tu, že to mám nechat na kodovaným programu, někdo jiný zase píše, že to mám nechat na nekodovaným. Kde je pravda???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PcBuh

Já jsem dostal STB a hned jsem to mněl vpoho , bylo to hned po zapojení digi. u nás v Mostě a Karneval napsal že HBO a HBO 2 budou jen v DIGI. , uběhlo hodně času od Dubna a HBO jede stále i v Analogu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem psal, je jedno na kterým programu 1 - 41 to necháš, informace o předplatném se posílají na všech těchto programech :) .

 

Ještě zkus STB vypnout do standby nebo přímo tím tlačítkem na předním panelu.

 

Co máš za číslo ve stavu předplatného (Conax)?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to měl během půl minuty od zapojení v pohodě. Ale když jsem to oživoval u tchýně, protože se jim to nepovedlo za 3 hodiny, tak jsem po půl hodině volal na Karneval linku, kde mi ta káča řekla že na to nesmím pospíchat. Když jsem jí řekl, že to trvá už víc jak 3 a půl hodiny, tak říkala že to je ještě v normě. Pro jistotu si nechala nadiktovat stav předplatného a ve chvíli kdy jsem jí to celý nadiktoval, tak to spustili. Nikdo mi nevymluví, že to neaktivovala ona, i když se bránila. Na takovou náhodu nevěřím. Takže poučením je, že až tam budeš volat, tak se připrav, že blbce budou dělat z tebe. :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...