Přejít na obsah

Český rozhlas rozšiřuje digitální vysílání DAB+


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen

Nejsa majitelem UHD zobrazovadla, neni UHD TV program moji prioritou 😉
Krom toho mam za to, ze UHD ma smysl az na odpovidajicich uhloprickach, tj. kdyz vezmu v uvahu, ze moje 60" TV je tak-tak na HD, mela by odpovidajici UHD TV mit uhlopricku 120"... a na cenove prijatelnou TV tohoto rozmeru si jeste budeme muset nejakou dobu pockat... a pro cenove prijatelny UHD projektor, schopny mi tuto uhlopricku vytvorit z projekcni vzdalenosti 2,5 m (max. tak daleko ho potrebuju mit, aby nerusil v interieru) to plati jakbysmet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted ti opravdu nerozumím, kraftwerkovi doporučuješ krásný kousky za 10litrů.....ale jdem zpátky na začátek pro kabelovou TV si myslím by byl větší přínos jeden nebo dva TV programy ( třeba i demo)  v UHD, než rádio je snad jasný...

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
1 hour ago, Honza333 said:

tak ted ti opravdu nerozumím, kraftwerkovi doporučuješ krásný kousky za 10litrů...

Znovu - ze bych si to nekoupil ja neznamena, ze si to nekupujou jini (kdyby si to lidi nekupovali, v obchodech by to nebylo; zvlast ne v tech nasich).
Reagoval jsem na kraftwerkuv vykrik o kupovani UHD TV za 40 nebo 100k.

1 hour ago, Honza333 said:

pro kabelovou TV si myslím by byl větší přínos jeden nebo dva TV programy ( třeba i demo)  v UHD, než rádio je snad jasný...

Samozrejme, z meho pohledu ano a nikde jsem to nezpochybnil.
Jak uz jsem psal, moje reakce je od zacatku mirena na nesmyslnou myslenku "DAB tuner skoro nikdo nema, takze DAB nema smysl", tj. zobecneno, "nema smysl poskytovat nejaky obsah, dokud nema hromada lidi pristroj na jeho konzumaci".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám necelé 2 roky Hama DIT2010M Pro, ale používám výhradně internetové rádio. Ale sem tam proladím DAB a z českých nic nechytnu. Z Německa něco kolem 50 rádií DAB. Myšlenka DAB jak píše Evzen se tu zasekla a nemá téměř smysl, ten vývoj je opravdu tragický a když si poslechnu místní FM stanice a skladbu šířené hudby tak mě to ani nezajímá i s ohledem na myšlenku hodit to do DAB. //  DAB v nějaké elektronice jako věže,autorádia a podobně, je spíše vyjímka. Internetové rádio je jiný kafe. Co se týká rádií v kabelovce tak jelikož vlastním CAM tak kvůli tomu mít zapnutou TV je nesmysl a další věc jsou tam některá rádia dost uřvaná, přebuzená. Úplně stejný náhled mám na rádia šířená po DVB-T, k čemu?

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
27 minutes ago, becvys said:

DAB v nějaké elektronice jako věže,autorádia a podobně, je spíše vyjímka. Internetové rádio je jiný kafe.

Presne tak. Podle me nema DAB v dnesni dobe smysl, protoze Internet a mobilni pripojeni a internetova radia.
DAB vznikal v dobe, kdy se o takhle zasitovanem svete malokomu snilo, ale vyvinulo se to vsechno proste jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, možná to má dneska smysl v autě tam bych to viděl jako výhodu, naladíš a budeš tam mít to co chceš přes celou republiku ale ono to stejně časem nabere směr internet i v tom autě, bude vše jen net, jestli to je dobře nebo špatně to nikdo nevíme ale vývoj k tomu směřuje

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Spis tipuju, ze kvuli minimalnimu zajmu o radia se o to uz v UPC nikdo nestara (resp. ma to minimalni prioritu), tj. ty predvolby tam proste jenom zustaly viset.
IMO, "ozivit nabidku radia v DVB-C" je zbytecna namaha, prave z duvodu minimalniho vyuzivani zakazniky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...