Přejít na obsah

Ujíždění obrazu u STB od Karnevalu.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

AV jste nemusel použít z důvodů toho, že po zapnutí STB se přes 8 pin u SCARTu přepne TV příjmač automaticky (u většiny). Když se však budete chtít dívat na "něco" z analogu, můžete buď vypnout STB, čimž se Vám automaticky přepne i TV, popřípadě použít na DO tlačítko AV bez nutnosti vypínání.

 

PS: Ohledně zvuku, zkuste si ještě pro jistotu zesílit každý kanál zvlášť (funkce STB).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za snahu, ale stejně v tom nevidím vysvětlení, že když to šlo zpočátku jinak a nikdo s TV nic nedělal ( ani s STB ) tak to musím teď dělat zase jinak. Na TV moc tejně nekoukám, ale když už to zapnu tak ať už z toho placení Karnevalu taky něco mám tak to začne dělat tohle. Ohledně té hlasitosti jsem zkusil dát každý kanál zvlášť na max a slyšel jsem jenom praskání ( ale to jsem četl, že to může být kabelem a že to chce lepší než ten obyčejný co k tomu dávají ( nějaký thread ve foru se tomu věnoval )).

Ad zastrčení kabelu : To jsem zkoušel milionkrát, ale dělá to pořád to samé. Fakt díky za snahu ...možná sem lama, ale někdy to pochopit musím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...