Přejít na obsah

Ujíždění obrazu u STB od Karnevalu.


Návštěvník

Doporučené příspěvky

Chtěl bych se jenom zeptat jestli jste náhodou někdo neviděl problém, že pokud zapnu ten jejich set-top box tak už při tom "bootování" mi ujíždí obraz do stran. Myslel jsem si, že to je způsobeno nějakým nekvalitním signálem, ale bohužel mi "ujíždí" i menu toho STB takže opravdu netuším kde by mohl být zakopaný pes. Kabely jsem zkoušel měnit a stále to samé. Začalo to dělat z ničeho nic ( možná je to vlastně od té doby co nám jejich nejlepší technik vyměnil zesilovač v té jejich rozvodné krabici )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda

No těžko posuzovat takhle na dálku, ale tak jak to popisuješ to vypadá opravdu spíš na vadný STB než na nějaký nekvalitní signál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na vadnou TV bych to neviděl, protože jsem to zkoušel na třech TV co máme doma a pořád stejný problém. Jo a ještě jsem zapomněl dodat, že pokud zapnu STB tak pořád slyším zvuk z analogu který hrál doposud a můžu si přepínat jak chci ( ten digitál ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč to tedy ze začátku chodilo naprosto normálně a najednou to začalo takhle blbnout? Nezdá se mi to jako chyba TV. No nic ...zkusim Karneval techniky ať řeknou co s tím může být, ale i tak díky za snahu a rady.

 

PS: s tím CVBS to ještě zkusím a potom napíšu jestli to pomohlo a nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže jsem to zkusil přepnout do AV a najednou už obraz neujíždí a ani sem to nemusel přepínat z RGB do CVBS. Akorát je trošku zádrhel v tom, že neslyším zvuk ....resp. slyším (ale je to strašně potichu ), a ještě ke všemu musím dát hlasitost na maximum ( a na obojím - jak TV tak STB ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Přepnout na AV, to je přece základ. Každopádně, doporučuji nastavit z RGB na CVBS, protože ti po přepnutí na analog (např. kvuli TV kanálům, které v digitálu nejsou) opět bude obraz "ujíždět".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zase tak moc základ v tom nevidim. Z počátku když mi přivezli ten STB tak jsem ho zapl a okamžitě se mi přepla TV na digitál a žádný AV jsem tam dávat nemusel. Tedy ptám se já když se to teda musí přepínat v " základu " na AV tak proč to chodilo i bez AV? A náhodou asi nevíte co s tím zvukem? Když dám hlasitost jak TV tak STB na max tak je to tak na normální slyšitelnosti (čti ani to neřve a ani nemusíš stražit uši aby ti nějaká hláška neunikla ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...