Přejít na obsah

Nový set top box


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jan

Dobrý den.

Měl jsem léta set top box conaq a vše v pořádku.

Dnes se mi rozbil přestal přijímat signál.

A chtěl jsem se zeptat, chtěl bych nějaký , do kterého mohu zasunout kartu od UPC.

A aby to mělo přípojku na pevný disk. Ten mám ze starého.

Mohl jsem dát nahrávat programy. Vše v HD kvalitě.

Bylo to alespoň nějak stabilní. Aby dělal , co má a o nic jsem se nemusel starat jako u starého Conaq.

Předem děkuji za nápady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho co jste napsal není úplně jasné, který typ setoboxu sem vám pokazil, Conax je označení pro kódovací systém, který UPC používá pro placené kanály, pokud máte setobox od UPC označení typu set top boxu pak bývá většinou na štítku na spodní straně přístroje pokud ho máte zapůjčený v pronájmu tak vám ho UPC zdarma vymění pokud ho máte koupený musíte si pořídit jiný například malý HD Mediabox nebolí Kaon 700/900 od UPC. 

Vaši stávající přístupovou kartu od UPC (Pokud tedy nemyslíte CA modul) nelze použít v jiném přístroji protože je vždy spárovaná s konkrétním přístrojem a UPC vám jí s jiným Set top boxem nespáruje.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Ne ne Conaq se jmenuje. Koupil jsem ho před lety v Německu.

Dnes jsem si objednal od UPC set top box. Nejspíše Kaon.

Tak doufám, že bude splňovat vše , tak jak jsem měl u starého ( rozbitého z Německa) 

Kartu bych měl tedy nejspíš dostat uz v něm.

CA modul , co jsem měl v Německem Conaq mohu dát do televize , co to podporuje, dřív jsem to v ní měl v kuchyni.

Mám si dát na něco pozor u tohoto boxu. Jako třeba nedělat aktualizaci apod?

Mám pevný disk 500 mb bez napájení. A 1 gb s napájením. Asi bude vhodnější použít ten menší ač bez napájení, tedy jen z USB?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Dobrý den .

Tak už mám týden nový set top box od UPC , ten jednodušší ne s WiFi.

A mám takový dotaz.

Občas se mi stane, že se box zapne, pak zase vypne apod. Je to v pořádku? Mám aktivovaný rychlý start. Tak to s tím asi má něco společného.

Ale , co ještě nevím. Mužu nahrávat. Dejme tomu z ČT1 HD a přitom koukat na jiný pořád? Či poslouchat rádio? 

Mám pocit , že v době nahrávání jsem mohl přepnout pořad.

Také mi udivilo, že set top box nahrává a přitom je jakoby vypnutý. Svítí jen čas.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se set-top box na chvíli zapne vždycky ve dvě hodiny v noci kdy zkontroluje aktualizace a zase se po chvíli vypne, Jinak se sám přes den nezapíná, Mám ho nastavený na pomalý Eco start.

s nahráváním ti neporadím to nepoužívám, Většinou si vystačím se zpětným zhlédnutím.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...