Přejít na obsah

Karneval asi končí :(


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník pinguin

ja bych to nechal konovi, nikdo z nas to stejne neovlivni. Placem to take neovlivnime, jasotem take ne. Proste to vemte jako fakt, ze UPC koupilo Karneval. Nechme tomu urcitou dobu hajeni, uvidime co se z toho vyklube :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Gorm
Karneval mel zrusit na novy rok FUP uplne !!! Meli prijit nove tarify. Ted se srovnaji maximalne na uroven UPC.

 

Co je tohle za blabol? Uplne zruseni FUP a jeste k tomu ze dne na den bez predchozich informaci? Tomu snad neveris ani ty. Chapu ze pod UPC to ted bude horsi, ale takovyto nesmysl jak by byl na nas karneval hodnej muze uverit jedine blazen.

 

Jedine ze by vedeni tusilo, ze poleti a uvolnilo by FUP aby se s tim pak UPC popasovalo (lidem by se zpetne zavedeni FUP nelibilo) ale to by udelali drive nez je vyhodi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to je zajimava informace, co tady byvaly kolega proflaknul, s tim FUPem - co o tom vim, tak se skutecne planovalo zruseni FUPu, nekdy na brezen, aby se internet lepe prodaval

 

ovsem neradujte se ani neplacte, v planu bylo nahradit FUP necim jako "inteligentnim rizenim trafficu", tj. omezovani sluzeb a protokolu, ktery nejvice zatezujou sit (hlavne P2P, ze).....neco podobnyho zavedl Eurotel do CDMA, kdyz jim po mesici stahovaci zahltili sit

 

takze "slusny" zakaznik by omezeni nepocitil, jenze ten ho neciti uz ani pri dnesnich FUPech, a notorickej stahovac by stejne nemoh stahovat....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
...s prichodem UPC se nic nezhorsi, naopak, ze treba internet se v oblasti FUP prehoupne k lepsimu....

No, v oblasti FUPu možná, ale asi jen nepatrně, zas tak o moc to UPC lepší nemá. Ovšem pokud se týká programové televizní nabídky, tak očekávám jen zhoršení, zejména po stránce kvalitativní. Tu kvantitativni možná vyrovnají nějakými maďarskými programy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

Karneval mel zrusit na novy rok FUP uplne !!!

 

Haha, ne tomu opravdu nevěřím. Zvýšení limitů ano, ale úplné zrušení FUP...

 

Ne že bych si to nepřál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
zapomnel jsi na generalniho a finacniho reditele....;(

 

proste pratele - v karnevalu nezustal kamen na kameni, a pokud nekdo bude tvrdit, ze se nic nezmeni, ze kvalitni sluzby zustanou, ze zakaznici nic nepoznaji, tak vedome lze nebo je to hlupak.....

 

Naprostá pravda. Až zavedou na KC Karnevalu normy UPC, tak se s Váma nikdo vybavovat nebude. O technické podpoře klientů internetu ani nemluvě. Zákazníci to pocítěj asi nejvíc. Asi bude hodně lidí vypovídat smlouvu. Když jsem volal s problémem na UPC, tak se mě snažili zbavit. Tak úsečný a nepříjemný operátory jsem dlouho neslyšel. Nevinim z toho přímo operátory, ale jejich vedení. Ryba vždycky smrdí od hlavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Ovšem pokud se týká programové televizní nabídky, tak očekávám jen zhoršení, zejména po stránce kvalitativní. Tu kvantitativni možná vyrovnají nějakými maďarskými programy.

 

Na zhoršování programové nabídky si Karneval úplně vystačí sám, k vysílání "paprik" a "top tv" je žádné UPC nutit nemuselo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Katoda
Na zhoršování programové nabídky si Karneval úplně vystačí sám, k vysílání "paprik" a "top tv" je žádné UPC nutit nemuselo.

 

Mě Paprika ani Top TV nevadí. Naopak, na Papriku se někdy i rád kouknu. Bude mi vadit, pokud z nabídky zmizí Cinemax 2, CS Film, Filmbox a Nonstop Kino, protože po těch UPC jaksi netouží. Vadí mi "pružnost" UPC v zařazování nových programů, když Galaxii Sport zařadila až nejméně půl roku potom, co už dávno běžela na Karnevalu, ještě horší to bylo s AXN a to ještě jen do satelitní nabídky, kabeloví diváci UPC mají smůlu, nemají AXN dodneška.

Mimochodem, před Vánocema Karneval oznámil, že chystá na jaře zařadit do digitální nabídky MGM, Sport 1, AXN Crime a AXN Sci-fi. Počítám, že tohle s fúzí už padlo. Alespoň pro příštích pár let...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

No, sem se teď u rodičů celej večer koukal na UPC Direct.. Takový Sky News by se hodilo- srozumitelná angličtina, mírně bulvárnější obsah než BBC, ale ne tolik jako FOX, dobrá témata na anglickou konverzaci... I hloupou Bahn TV bych místo Papriky bral hned, o TOP TV nemluvě, to bych vyměnil i za středně barevný monoskop. :) Dál mi chybí FTV, a nějaký scifi kanál (klidně ať tam běží laciný vykopávky), ale to není ani u UPC. Prémiové filmové kanály jsou v době půjčoven DVD a sdílení ripů minulostí, jsou drahé a přitom neaktuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...